Michał Drab - 15

Proch-Plon Garbatka

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] - Będziemy grali jeszcze lepiej - trener Sztobryn po meczu z Wisłą II Puławy

Data publikacji: 06-03-2018r. Godz. 16:08

Proch jest tak mocny, czy zimowi rywale w meczach kontrolnych tak słabi? To pytanie zadaje sobie pewnie wielu kibiców i to nie tylko w Pionkach. Spokojnie - weryfikacja przyjdzie w lidze. W niedzielę "biało-zieloni" przejechali się po Wiśle II Puławy 9:0. Wicelider lubelskiej LO może i wystawił młody skład, ale to przecież klub o znacznie większym potencjale niż Proch.

- Sprawdzamy różne ustawienia i zawodników na innych pozycjach, a mimo to wygrywamy i to musi cieszyć. Nawet ze słabszym przeciwnikiem trzeba mieć umiejętność strzelania bramek. Jestem pewny, że gdy zacznie się liga i będziemy grali jednym ustawieniem, to stać nas będzie na dużo lepszą grę - odważnie zapowiada trener Sztobryn.

Szkoda, że w żadnym z zimowych sparingów Proch nie mógł zagrać w optymalnym ustawieniu. W niedzielę z różnych względów zabrakło Majosa, Nowocienia, Kisiela i Szczepańskiego. W kadrze są tak naprawdę dwa ostatnie znaki zapytania, bo do ligi już mniej niż dwa tygodnie i po zimowej rewolucji kadrowej skład po lekkim liftingu musi mieć czas, żeby się ze sobą zgrać.

W ProchPionkiTV możecie zobaczyć nie tylko wywiad z trenerem Mariuszem Sztobrynem. Są też fragmenty odprawy przedmeczowej, rozgrzewki, co działo się w przerwie i przede wszystkim całkiem ładna bramka strzelona przez Bartosza Kozickiego. Porozmawialiśmy również o robiącym regularne postępy w bramce Arturze Zawodniku. Zimą wystąpił we wszystkich sparingach, spędził na boisku 270 minut i nie przepuścił gola.