III runda (1/8 finału) Mirax Pucharu Polski ROZPN

wtorek 22.09, godz. 16:30

Pilica Białobrzegi - Proch Pionki

Proch Pionki 1:5 (0:3) Mszczonowianka Mszczonów
19 września Godzina 11:00

[Raport z lig młodzieżowych: 5-6 września] Dwanaście bramek trampkarzy w Wierzbicy. Młodziki U-12 z trzecim zwycięstwem

Data publikacji: 06-09-2020r. Godz. 10:25

Miniony weekend w rozgrywkach młodzieżowych można zaliczyć na plus. Drużyny trampkarzy rocznik 2006 i młodzików rocznik 2009 przewodzą w swoich ligach z kompletem zwycięstw. Po awansie do Radomskiej I Ligi nadal bez wygranej pozostają trampkarze rocznik 2007.

Drużyna młodzików pokonała 7:3 w sobotę lokalnego rywala Legion Susukowola

W miniony weekend drużyna trenera Marcina Skóry pauzowała. Swój najbliższy mecz juniorzy rozegrają już we wtorek (8.09). O godzinie 17:30 będą podejmować w Pionkach zespół Pilicy Nowe Miasto.

5. kolejka Radomskiej I Ligi U-17 (2004)

Proch Pionki - pauza

Pozostałe wyniki

Oronka Orońsko - KS Warka 2:5

Pilica Nowe Miasto - LKS Promna 3:1

Orlik-14 Radom - Młodzik-18 Radom 2:4

Aktualna tabela TUTAJ

Podopieczni trenera Rafała Grzybowskiego idą od zwycięstwa do zwycięstwa. W sobotę pewnie pokonali ostatniego w tabeli Orła Wierzbica. Co jednak ciekawe, to rywale prowadzili w tym meczu 1:0.

- Pierwsze 30 minut było słabsze w naszym wykonaniu. Mimo przewagi nie potrafiliśmy strzelić bramki. W ostatnim kwadransie przed przerwą zaznaczyła się nasza przewaga, czego efektem były trzy zdobyte gole - przekazuje trener Prochu U-15.

Bardzo dobre spotkanie rozegrali Szymon Dyczkowski (7 bramek) i Szymon Gogacz (2 bramki). Dyczkowski w czterech meczach rundy jesiennej strzelił już 12 goli!

W czwartek (10.09) Proch 2006 zagra na własnym boisku z Orlikiem-14 Radom. Początek meczu o godzinie 16:00.

5. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-15 (2006)

niedziela 6.09, Orzeł Wierzbica - Proch Pionki 2:12 (1:3), 7 Szymon Dyczkowski, 2 Szymon Gogacz, Michał Drab, Marcel Noga, Jakub Cybulski.

Proch: Wałęka - Maj, Korzeń, Seweryn, Baran - Gogacz, Jasiorowski, M.Drab, Cybulski, Szcześniak - Dyczkowski oraz Maciejewski, Farbiś, Noga, Lenart, Kopeć.

Gracja Tczów - Broń Radom 1:0

Orlik-14 Radom - Szkółka Piłkarska Radomiak 3:2

Pilica Nowe Miasto - Akademia Piłkarska Szydłowiec 5:1

Po ostatnich dwóch niezłych, chociaż pechowo przegranych jedną bramką meczach, wydawało się, że podopieczni trenera Grzegorza Seremaka nawiążą walką z Powałą Taczów. Tym bardziej, że rywal do soboty nie wygrał meczu. Stało się niestety kompletnie inaczej...

W środę (9.09) o godzinie 15:00 trampkarze 2007 zagrają na własnym boisku z Legionem Głowaczów.

5. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-14 (2007)

sobota 5.09, Powała Taczów - Proch Pionki 9:0 (3:0)

Orlik-14 Radom - Młodzik-18 Radom 3:3

Legion Głowaczów - Broń Radom 2:1

Oronka Orońsko - Akademia Sportu Radomiak 1:5

Tylko w pierwszej połowie drużyna trenera Krzysztofa Bandyka miała problemy z ambitnym lokalnym rywalem z Suskowoli. Hat-tricka ustrzelił Marcel Skóra, który w trzech meczach zdobył już 10 goli.

W sobotę (12.09) drużyna młodzików zmierzy się w Pionkach z Gracją Tczów. Początek meczu o godzinie 10:00. Spotkanie zapowiada się ciekawie, bo oba zespoły mają do tej pory komplet punktów w ligowej tabeli.

3. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-12 grupa 1 (2009)

sobota 5.09, Legion Suskowola - Proch Pionki 3:7 (1:1), Marcel Skóra 13, 32, 37, Jakub Szewczyk 46, Krystian Russo 51, Igor Sułek 56, Kamil Machnio 59.

Młode Wilki Radzanów - KS Chomentów 2:7

Gracja Tczów - Gryfia Mirów 5:1