Proch Pionki - Orzeł Wierzbica 4:3 (2:2)

niedziela 18.10, godz. 11:00

Pogoń II Siedlce - Proch Pionki 1:4 (0:2)

Pogoń II Siedlce 1:4 (0:2) Proch Pionki
18 października Godzina 11:00

[Raport z lig młodzieżowych: 26-27 września] Trampkarze U-15 i młodziki trzymają lidera. Niezły mecz juniorów U-17

Data publikacji: 27-09-2020r. Godz. 17:19

Dwa zwycięstwa i dwie porażki - to bilans drużyn młodzieżowych KS Proch z minionego weekendu. Kolejny mały krok do zdobycia mistrzostwa w swoich ligach zrobiły zespoły rocznik 2006 (trener Rafał Grzybowski) i 2009 (trener Krzysztof Bandyk). Wreszcie z niezłej strony pokazali się juniorzy U-17. Zagrali z charakterem i zaangażowaniem. Naprawdę niewiele zabrakło, żeby zdobyli punkty z liderem swojej grupy, Młodzikiem-18 Radom. Ostatecznie podopieczni trenera Marcina Skóry przegrali 0:1. Trudne dni jeżeli chodzi o wyniki i sytuację kadrową przeżywa drużyna trampkarzy rocznik 2007 (trener Grzegorz Seremak).

Trampkarze rocznik 2006 pewnie pokonali 4:0 (0:0) Szkółkę Piłkarską Radomiak

9. kolejka Radomskiej I Ligi U-17 (2004)

sobota 26.09, Proch Pionki - Młodzik-18 Radom 0:1 (0:0).

Proch: Jurczak - Wrochna, Rogowski, Drab II, Wdowski - Wojdak, Miller, Piasek, Krekora, Smagowski - Miziałek (Kustra).

To był chyba najlepszy mecz drużyny trenera Marcina Skóry w rundzie jesiennej. Naprawdę niewiele zabrakło do tego, żeby zabrać pierwsze punkty w sezonie liderowi tabeli, Młodzikowi Radom, z którym do Pionek jako trener przyjechał były piłkarz Prochu, Maciej Hajduk. W drugiej połowie dwóch bardzo dobrych okazji strzeleckich nie wykorzystali Karol Smagowski i w ostatniej akcji meczu Jakub Rogowski. Szkoda, że nie udało się zapunktować, bo zaangażowaniem, charakterem i ambicją juniorzy U-17 zasłużyli przynajmniej na jeden punkt.

W przyszłą sobotę (3.10) Proch U-17 zagra na wyjeździe z wiceliderem, KS Warka.

Pozostałe wyniki

LKS Promna - KS Warka 2:4

Pilica Nowe Miasto - Orlik-14 Radom

Aktualna tabela TUTAJ

9. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-15 (2006)

sobota 26.09, Proch Pionki - Szkółka Piłkarska Radomiak 4:0 (0:0), Marcel Noga 52, 59, Jakub Cybulski 58, 62.

Proch: Wałęka - Maj, Seweryn, Korzeń, Baran - Szcześniak, M.Drab, Cybulski, Kopeć, Gogacz - Dyczkowski oraz Maciejewski, Lenart, Farbiś, Noga, Jasiorowski.

Chociaż zespół trenera Rafała Grzybowskiego zagrał z przedostatnią drużyną w tabeli, to zwycięstwo nie przyszło wcale tak łatwo. Długo brakowało skuteczności i precyzji, bo dogodne okazje do zdobycia gola były. Losy meczu rozstrzygnęły się w dziesięć minut.

Proch U-15 umocnił się na pozycji lidera i ma już sześć punktów przewagi nad drugą w tabeli Pilicą Nowe Miasto. Najbliższym rywalem będzie Akademia Piłkarska Szydłowiec. Mecz odbędzie się na wyjeździe w sobotę (3.10) o godzinie 12:30.

Orlik-14 Radom - Akademia Piłkarska Szydłowiec

Orzeł Wierzbica - Gracja Tczów 0:3

Broń Radom - Pilica Nowe Miasto 1:1

9. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-14 (2007)

sobota 26.09, Młodzik-18 Radom - Proch Pionki 7:0 (5:0).

Powała Tczów - Akademia Sportu Radomiak 1:7

Orlik-14 Radom - Legion Głowaczów 1:0

Oronka Orońsko - Broń Radom *przełożony na 28.10

6. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-12 grupa 1 (2009)

sobota 26.09, KS Chomentów - Proch Pionki 3:4 (0:2), Marcel Skóra 11, Jakub Szewczyk 13, Igor Sułek 47, Krystian Russo 56.

Proch (wyjściowy skład): Zbyszyńska - Wrona, Cieślik, Russo, Polak, Szewczyk, Rysiewski, Sułek, Skóra.

Kolejny "dreszczowiec" w wykonaniu młodzików Prochu. Podopieczni trenera Krzysztofa Bandyka prowadzili 2:0, przegrywali 2:3, żeby ostatecznie zdobyć komplet punktów po bramce strzelonej cztery minuty przed końcem.

W kolejnym meczu drużyna U-12 zagra na wyjeździe z Młodymi Wilkami Radzanów. Spotkanie odbędzie się w sobotę (3.10) o godzinie 12:00.

Gryfia Mirów - Młode Wilki Radzanów 4:2

Gracja Tczów - Legion Suskowola 5:3