Proch Pionki - Broń Radom

Proch Pionki 2:1 (0:1) Tygrys Huta Mińska
24 października Godzina 13:00

22.07

[Raport z lig młodzieżowych: 22 sierpnia]. Udany start młodzików. Druga wygrana trampkarzy U-15. Wtopa juniorów w Radomiu

Data publikacji: 24-08-2020r. Godz. 09:27

Dwa zwycięstwa i dwie porażki - to bilans sobotnich meczów drużyn młodzieżowych. Od wygranej zaczęli rundę jesienną najmłodsi piłkarze z rocznika 2009. Drugi mecz i drugie zwycięstwo zanotowali trampkarze U-15. Fatalnie wypadła konfrontacja na linii Proch - Młodzik-18 Radom. Przegrali zarówno juniorzy, jak i trampkarze U-14. Łączny bilans bramek to 1:26.

Drużyna młodzików w swoim pierwszym meczu rundy jesiennej pokonała 5:2 KS Chomentów

Wynik juniorów w starciu z Młodzikiem Radom najlepiej zostawić bez komentarza. Jako ciekawostkę można tylko potraktować fakt, że to drużyna trenera Skóry prowadziła 1:0. O tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć.

Okazja do zatarcia złego wrażenia będzie już w najbliższą środę (26.08). Proch U-17 zmierzy się w Pionkach z KS Warka i to na pewno nie będzie łatwe spotkanie.

2. kolejka Radomskiej I Ligi Juniorów U-17 (2004)

sobota 22.08, godz. 10:00

Młodzik-18 Radom - Proch Pionki 16:1 (9:1), Patryk Miziałek 3.

Pozostałe wyniki

Orlik-14 Radom - Pilica Nowe Miasto 7:0

KS Warka - LKS Promna 1:0

Aktualna tabela TUTAJ

Dobry początek rundy jesiennej w wykonaniu trampkarzy U-15. Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Sobotnie spotkanie w Radomiu toczyło się pod dyktando Prochu. Przy odrobinie lepszej skuteczności wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Szczególnie w pierwszej połowie brakowało precyzji pod bramką rywala. Po zmianie stron klasycznym hat-trickiem popisał się Szymon Dyczkowski.

- W drugiej połowie chłopaki zachowali dużo więcej chłodnej głowy pod bramką przeciwnika, czego efektem były cztery strzelone gole. Trzeba wyróżnić cały zespół, który mimo trudnych warunków pogodowych i gry w pełnym słońcu, zostawił dużo zdrowia i serca na boisku - podkreśla Rafał Grzybowski, trener Prochu U-15.

Już w najbliższą środę (26.08) trampkarze Prochu zagrają u siebie z Akademią Piłkarską Szydłowiec. Początek meczu o godzinie 15:00.

2. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-15 (2006)

Szkółka Piłkarska Radomiak - Proch Pionki 1:5 (0:1), Filip Seweryn, 3 Szymon Dyczkowski, Marcel Noga.

Proch: Wałęka - Baran, Seweryn, Korzeń, Lenart - Gogacz, M.Drab, Kopeć, Cybulski, Szcześniak - Dyczkowski oraz Maciejewski, Farbiś, Jasiorowski, Noga.

Gracja Tczów - Orzeł Wierzbica 2:1

Akademia Piłkarska Szydłowiec - Orlik-14 Radom 4:1

Pilica Nowe Miasto - Broń Radom *przełożony na 2.09

2. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-14 (2007)

sobota 22.08, godz. 12:45

Proch Pionki - Młodzik-18 Radom 0:7 (0:2)

Legion Głowaczów - Orlik-14 Radom 2:6

Broń Radom - Oronka Orońsko 3:0

Akademia Sportu Radomiak - Powała Taczów 7:0

Udanie zainaugurowała nowy sezon drużyna trenera Krzysztofa Bandyka. Chociaż zwycięstwo nie przyszło wcale tak łatwo, jak wskazuje na to wynik. Jeszcze na dziesięć minut przed końcem Proch prowadził tylko 2:1 i nie był pewny swego.

Kolejny mecz Proch U-12 zagra w najbliższą sobotę (29.08) o godzinie 10:00 na własnym boisku z debiutującym w rozgrywkach zespołem Młodych Wilków Radzanów.

1. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-12 grupa 1 (2009)

Proch Pionki - KS Chomentów 5:2 (2:1), Jakub Szewczyk 4, Marcel Skóra 14, 54 z karnego, Patryk Baran 51, Krystian Russo 56.

Proch: Zbyszyńska (Ziemka) - Wrona, Russo, Amanowicz, Szewczyk, Rysiewski, Cieślik, Sułek, Skóra oraz Kaczor, Baran, Wrześniak, Lipiński.

Legion Suskowola - Gracja Tczów 0:4

Młode Wilki Radzanów - Gryfia Mirów 3:1