sobota 17.04, godz. 17:00

Proch Pionki - Oskar Przysucha

Mazowsze Grójec 1:0 (1:0) Proch Pionki
10 kwietnia Godzina 13:00

Uwaga kibice i kolekcjonerzy. Klub Sportowy Proch Pionki z okazji 95-lecia wydał unikatową, jubileuszową odznakę. Znaczek jest dostępny w sprzedaży w cenie 15 zł. Odznaka metalowa, lakierowana, kolorowa i pozłacana, wymiary 2,5x2,5cm, przypięcie typu pins. Każdy znaczek pakowany jest indywidualnie.

Kontakt pod numerem tel. 663-236-277 lub j.wojtaszewski@wp.pl

Możliwa sprzedaż wysyłkowa. Ilość odznak mocno ograniczona.

[Raport z lig młodzieżowych: 20-21 marca] Udany start juniorów. Trampkarze w Piasecznie zaczęli grać po przerwie

Data publikacji: 22-03-2021r. Godz. 19:09

Wystartowała runda wiosenna w ligach młodzieżowych. Od wygranej zaczęli juniorzy młodsi 2004. Trampkarze 2006 tylko w drugiej połowie z niezłej strony pokazali się w Piasecznie, ale są powody do optymizmu. Młodziki 2009 w pierwszej wiosennej kolejce pauzowali. Natomiast trampkarze młodsi 2007 swoje zmagania zaczną dopiero w najbliższą sobotę (27.03).

Juniorzy młodsi U-17 w sobotę cieszyli się z wygranej z Oronką Orońsko

1. kolejka Radomskiej I Ligi Juniorów Młodszych U-17 (2004)

sobota 20.03, Proch Pionki - Oronka Orońsko 2:1 (1:1), Jakub Rogowski 17, Mateusz Wolski 78.

Udanie rozpoczęła wiosenną kampanię najstarsza drużyna młodzieżowa KS Proch. Piłkarze trenera Marcina Skóry zrewanżowali się Oronce za dwie porażki z rundy jesiennej (0:3, 2:3). Sobotnie spotkanie było niezwykle zacięte i wyrównane. Wszystkie bramki padły po stałych fragmentach gry. Bohaterem w zespole Prochu był grający z numerem 6 Mateusz Wolski. Najpierw zaliczył asystę po rzucie rożnym przy bramce kapitana zespołu Kuby Rogowskiego, a potem sam wpisał się na listę strzelców dokładnym strzałem z rzutu wolnego.

W przyszłą sobotę (27.03) Proch U-17 ponownie gra na własnym boisku. Tym razem z Pilicą Nowe Miasto.

Pozostałe wyniki

Orlik-14 Radom - LKS Promna 5:0

Zwolenianka Zwoleń - Oskar Przysucha 0:1

Pilica Nowe Miasto - KS Warka

Aktualna tabela TUTAJ

1. kolejka Wojewódzkiej I Ligi Trampkarzy U-15 grupa 2 (2006)

niedziela 21.03, MKS Piaseczno - Proch Pionki 4:1 (3:0), Szymon Dyczkowski 42.

Proch: Wałęka - Baran, Seweryn, Korzeń, Maj - Szcześniak, Cybulski, M.Drab, Jackowski, Gogacz - Dyczkowski oraz Farbiś, Maciejewski, Jasiorowski.

Na porażce trampkarzy w Piasecznie zaważyło pierwsze 15 minut, po których Proch przegrywał 0:3. Już w 2. minucie rywale mieli rzut karny. Ze strzałem z jedenastu metrów i z pierwszą dobitką poradził sobie bramkarz Oliwier Wałęka, ale przy drugiej dobitce nie miał już szans na skuteczną obronę. Kompletnie inaczej wyglądała gra drużyny trenera Rafała Grzybowskiego po przerwie. Szybko na 1:3 trafił Szymon Dyczkowski, który licząc z rundą jesienną zdobył już 22 gole! Potem było jeszcze kilka dobrych okazji, żeby złapać kontakt. Michał Drab z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę, a Dyczkowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Ostatnie dwadzieścia minut Piaseczno grało w dziesiątkę po czerwonej kartce dla jednego z zawodników za faul na wychodzącym do okazji bramkowej Dyczkowskim. Próby ataków ze strony Prochu zakończyły się niestety kontrą rywali i czwartą straconą bramką.

- Poza pierwszymi 20 minutami byliśmy w stanie nawiązać równorzędną walkę. Optymistyczna jest zwłaszcza druga połowa, gdzie potrafiliśmy momentami zepchnąć przeciwnika do obrony. Szkoda dwóch prostych, szkolnych błędów na samym początku meczu. Gdyby nie one, to rozmiary porażki na pewno byłyby mniejsze. Przy lepszej skuteczności można było się pokusić o niespodziankę i przywieźć do Pionek jakieś punkty - ocenia Rafał Grzybowski, trener Prochu U-15.

W 2. kolejce trampkarze 2006 ponownie zagrają na wyjeździe. W sobotę (27.06) o godzinie 16:00 zmierzą się w Żyrardowie z miejscową Akademią Piłkarską.

Z rozgrywek wycofał się UKS Junior Radom i dlatego każdą z drużyn czekają na wiosnę dwa wolne terminy.

Drukarz Warszawa - SEMP Ursynów 2:6

Ursus Warszawa - Radomiak Radom 1:3

AP Żyrardowianka - pauza

Radomska II Liga Młodzików U-12 grupa 3 (2009)

Proch Pionki - pauza

Na inaugurację rundy wiosennej drużyna trenera Krzysztofa Bandyka pauzowała. Swój pierwszy mecz zagra w sobotę (27.03) w Pionkach o godzinie 10:00 z Video Ciepielów.

Video Ciepielów - Skaryszewianka Skaryszew 0:5

Gracja Tczów - Powiślanka Lipsko 2:0

KS Chomentów - Jedlnia Dzieciom 2:1