III runda (1/8 finału) Mirax Pucharu Polski ROZPN

wtorek 22.09, godz. 16:30

Pilica Białobrzegi - Proch Pionki

Proch Pionki 1:5 (0:3) Mszczonowianka Mszczonów
19 września Godzina 11:00

WIDEO [Raport z lig młodzieżowych: 12-13 września] Brawa dla drużyny U-12. Trampkarze 2006 nie przestają wygrywać

Data publikacji: 13-09-2020r. Godz. 19:25

Runda jesienna w ligach młodzieżowych okręgu radomskiego osiągnęła półmetek. Miniony weekend nie przyniósł zaskakujących rozstrzygnięć, chociaż było sporo emocji. Zwłaszcza w spotkaniu drużyny rocznik 2009, która w trzynaście minut od wyniku 0:3 doprowadziła do stanu 4:3. Trudny, ale zwycięski mecz rozegrali trampkarze 2006 pokonując na wyjeździe 5:2 Grację Tczów. Cały czas bez punktów pozostają juniorzy 2004 i trampkarze 2007.

Drużyna rocznik 2009 prowadzona przez trenera Krzysztofa Bandyka pokazała charakter i wygrała swój mecz 4:3

- Tyle sytuacji bramkowych, co stworzyliśmy sobie w Orońsku i nie potrafiliśmy wykorzystać, to nie wiem czy będziemy mieli w kolejnych meczach. Byliśmy lepsi od Oronki, ale nic nie chciało wpaść do siatki przeciwnika - podsumowuje sobotni mecz Marcin Skóra, trener drużyny U-17.

Juniorzy Prochu przez zdecydowaną większość czasu byli stroną przeważającą, a sami stracili gola na 0:2 po ładnym uderzeniu zawodnika rywali z ponad 30 metrów. Bramka przeciwników w sobotę była jak zaczarowana.

Nie zmienia to jednak faktu, że na półmetku rundy zespół rocznik 2004 zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 0 punktów i będzie mu bardzo trudno utrzymać miejsce w Radomskiej I Lidze. W przyszłą sobotę (19.09) wyjazdowy mecz z Orlikiem-14 Radom.

7. kolejka Radomskiej I Ligi U-17 (2004)

sobota 12.09, Oronka Orońsko - Proch Pionki 3:0 (1:0)

Proch: Auguścik - Wrochna (Krekora), Rogowski, Drab II, Wdowski (Marek) - Wojdak, Góralski (Wolski), Miller, Broński, Smagowski - Kustra (Miziałek)

Pozostałe wyniki

Młodzik-18 Radom - KS Warka 2:1

Orlik-14 Radom - LKS Promna 2:0

Aktualna tabela TUTAJ

Podopieczni trenera Rafała Grzybowskiego mocno musieli napracować się na zwycięstwo w Tczowie. Tym bardziej, że po dwóch prostych błędach przegrywali do przerwy 1:2. Nie spuścili jednak głów, wyszli z opresji i w szóstym meczu zanotowali szóste zwycięstwo!

W najbliższą środę (16.09) trampkarzy U-15 czeka mecz na szczycie z wiceliderem Pilicą Nowe Miasto. Spotkanie zostanie rozegrane w Pionkach o godzinie 16:30.

7. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-15 (2006)

sobota 12.09, Gracja Tczów - Proch Pionki 2:5 (2:1), 2 Szymon Dyczkowski, 2 Michał Drab, Jakub Cybulski

Orzeł Wierzbica - Akademia Piłkarska Szydłowiec 2:1

Broń Radom - Szkółka Piłkarska Radomiak 5:0

Orlik-14 Radom - Pilica Nowe Miasto 0:5

Mecz i wynik do jak najszybszego zapomnienia. Ze względu na problemy kadrowe trener Grzegorz Seremak miał do dyspozycji tylko meczową jedenastkę. Ciekawostką tego spotkania może być fakt, że nie pojawił się na nim sędzia i zawody prowadził...trener Prochu.

Swój kolejny mecz rocznik 2007 zagra w niedzielę (20.09), kiedy zmierzy się na wyjeździe z AS Radomiak Radom.

7. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-14 (2007)

niedziela 13.09, Broń Radom - Proch Pionki 12:0 (6:0)

Powała Taczów - Oronka Orońsko 4:2

Orlik-14 Radom - Akademia Sportu Radomiak 2:1

Legion Głowaczów - Młodzik-18 Radom 1:2

Olbrzymie brawa należą się trenerowi Krzysztofowi Bandykowi i prowadzonej przez niego drużynie rocznik 2009. Na trzynaście minut przed końcem przegrywali jeszcze 0:3, żeby ostatecznie wygrać 4:3. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że zostało odniesione z przeciwnikiem, który tak jak i Proch miał na swoim koncie komplet punktów.

Kolejny mecz młodzików dopiero 21.09 na wyjeździe z Gryfią Mirów.

4. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-12 grupa 1 (2009)

sobota 12.09, Proch Pionki - Gracja Tczów 4:3 (0:2), Igor Sułek 47, 51, Marcel Skóra 52, 60.

Młode Wilki Radzanów - Legion Suskowola 5:5