Dziś mamy 26 czerwca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

PRZERWA WAKACYJNA!

DO ZOBACZENIA W IV LIDZE!

Ostatni mecz

Olimpia Warszawa 1:0 (1:0) Proch Pionki
25 czerwca Godzina 18:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 


 

[LIGI MŁODZIEŻOWE] To był super weekend samych zwycięstw. Proch U-13 w grze o mistrzostwo. Dobry mecz i wygrana trampkarzy U-15

Data publikacji: 30-10-2018r. Godz. 18:13

Chciałoby się więcej takich weekendów w wykonaniu drużyn młodzieżowych KS Proch. Trampkarze U-15 rozprawili się 4:0 z Orłem Wierzbica. Bardzo cenne zwycięstwo zanotował zespół U-13, który po bramce Miłosza Żurawskiego 1:0 pokonał UKS Młodzik-18 Radom i pozostaje w grze o mistrzostwo Radomskiej I Ligi U-13. Juniorzy U-19 pauzowali i może "zresetowali się" przed niedzielnym starciem z mistrzem swojej ligi, KS Warka.

[LIGI MŁODZIEŻOWE] To był super weekend samych zwycięstw. Proch U-13 w grze o mistrzostwo. Dobry mecz i wygrana trampkarzy U-15
W sobotnim meczu Radomskiej I Ligi U-13 Proch 1:0 wygrał z Młodzikiem Radom

Radomska I Liga U-19 (rocznik 2000 i młodsi)

Juniorzy Prochu pauzowali. Mistrzostwo jesieni na dwie kolejki przed końcem zapewniła sobie niepokonana w tej rundzie KS Warka. To właśnie będzie najbliższy rywal drużyny trenera Erwina Kisiela. Mecz Proch - Warka w niedzielę (4.11) o godzinie 11:00.

 

Aktualna tabela TUTAJ

 

Radomska I Liga U-15 (rocznik 2004 i młodsi)

Niedziela 28 października, Proch Pionki - Orzeł Wierzbica 4:0 (2:0), 2 Paweł Kustra, Filip Wojdak, Jakub Drab II.

 

Długo trzeba było czekać na pierwszą wygraną w rundzie jesiennej drużyny U-15, ale najważniejsze, że wreszcie się udało. W meczu toczonym w ulewnym deszczu zespół trenera Marszałka pokazał charakter, totalnie zdominował rywali z Wierzbicy i odniósł jak najbardziej zasłużone zwycięstwo. Nie zmienia to niestety smutnego faktu, że trampkarze Prochu mają tylko czysto matematyczne szanse, żeby uciec z ostatniego miejsca w tabeli.

 

W niedzielę (4.11) o godzinie 13:00 wyjazdowy mecz w Radomiu z Orlikiem.

 

Aktualna tabela TUTAJ

 

Radomska I Liga U-13 (rocznik 2006 i młodsi)

Sobota 27 października, Proch Pionki - Młodzik-18 Radom 1:0 (1:0), Miłosz Żurawski 24.

Proch (wyjściowy skład): Wałęka - Sztobryn, Oleszkiewicz, Baran, Żurawski, Jackowski, Borowiecki, Drab, Szcześniak.

 

Nie przestaje zaskakiwać drużyna U-13. Sobotnia wygrana z wiceliderem rozgrywek była trzecią z rzędu i trzecią bez straconej bramki. Zwycięskiego gola ładnym strzałem z dystansu po indywidualnej akcji zdobył Miłosz Żurawski. Drugim bohaterem meczu był bramkarz Oliwier Wałęka, który zagrał bardzo dobre zawody. Na dwie kolejki przed końcem rundy piłkarze trenera Pawła Zagożdżona mają wszystko w swoich nogach i liczą się w walce o mistrzostwo!

 

W niedzielę (4.11) trzeba wygrać na wyjeździe z ostatnią w tabeli Kraską Jasieniec. Początek meczu o godzinie 12:15.

 

Aktualna tabela TUTAJ

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.