Dziś mamy 16 lipca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

13 lipca - 0:2 (0:0) Broń Radom (III liga)

20 lipca - Granat Skarżysko (IV liga)

24 lipca - Zamłynie Radom (LO)

3 sierpnia - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV liga)

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:2 (0:0) Broń Radom
13 lipca Godzina 11:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Super finisz Prochu U-13. Porażki na koniec rundy juniorów U-19 i trampkarzy U-15

Data publikacji: 13-11-2018r. Godz. 16:11

W bardzo różnych nastrojach kończyli rundę jesienną piłkarze drużyn młodzieżowych KS Proch. Najwięcej powodów do satysfakcji może mieć trener Paweł Zagożdżon i jego zespół rocznik 2006. Po pierwsze wygrali pięć meczów pod rząd. Po drugie na finiszu rundy ograli u siebie dotychczasowego lidera. Po trzecie zrobili spory krok naprzód w porównaniu do rundy wiosennej. Porażką 1:4 w Radomiu z Legionem zakończyli jesień (daleką od oczekiwań) juniorzy U-19. Również u trampkarzy U-15 nie wesoło. W poniedziałek podopieczni trenera Kamila Marszałka przegrali 1:4 u siebie z Młodzikiem-18 Radom i spadli do Radomskiej II Ligi.

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Super finisz Prochu U-13. Porażki na koniec rundy juniorów U-19 i trampkarzy U-15
Wygraną 2:1 z dotychczasowym liderem Juniorem Radom zakończyli w sobotę rundę jesienną piłkarze Prochu U-13

Radomska I Liga U-19 (rocznik 2000 i młodsi)

Środa 7 listopada, UKS Legion Radom - Proch Pionki 4:1 (2:1), Szymon Ćwiklak 5.

Proch: Oko - Nawrotek (55 Glimasiński II), Synderczyk, Wach, Warchoł II (50 Pachlerski) - Korycki (80 Wójcik), Warchoł I, Nowakowski (60 F.Miękus), Ćwiklak, Machnio (50 Glimasiński I) - Krakowiak (70 Czachor).

 

W słabym stylu zakończyli rundę jesienną juniorzy Prochu. Drużyna trenera Erwina Kisiela nie potrafiła wygrać żadnego z czterech ostatnich meczów. Mimo dobrego rozpoczęcia i szybko zdobytej bramki z rzutu wolnego przez Szymona Ćwiklaka, nie udało się w środowy wieczór (spotkanie zaczęło się o godzinie 20:30) przywieźć punktów z Radomia.

 

Proch U-19 w stawce pięciu drużyn zajął trzecie miejsce. Mistrzem ligi został zespół KS Warka.

 

Końcowa tabela rundy jesiennej TUTAJ

 

Radomska I Liga U-15 (rocznik 2004 i młodsi)

Wtorek 12 listopada, Proch Pionki - Młodzik-18 Radom 1:4 (1:1), Jakub Drab I 33.

Proch: Matysiak (Jurczak) - Marzec, Broński, Rogowski, Drab II - Fajdek, Kustra, Drab I, Wdowski - Piasek, Wojdak oraz Molenda, Miller, P.Woźniak, Wrochna, Góralski.

 

Nie udało się sprawić niespodzianki na zakończenie rundy drużynie trenera Kamila Marszałka. Na osłodę pozostaje ładna bramka autorstwa Jakuba Draba I. Przez niemal całe spotkanie przewaga była po stronie rywali i w drugiej połowie została udokumentowana trzema golami.

 

Proch U-15 z dorobkiem czterech punktów w czternastu meczach zajął ostatnie miejsce w tabeli, a to oznacza niestety spadek do II ligi. Beniaminkami na rundę wiosenną zostali LKS Promna i Skaryszewianka Skaryszew. Natomiast mistrzostwo Radomskiej I Ligi U-15 zdobyła Kraska Jasieniec.

 

Końcowa tabela rundy jesiennej TUTAJ

 

Radomska I Liga U-13 (rocznik 2006 i młodsi)

Sobota 10 listopada, Proch Pionki - Junior Radom 2:1 (1:1), Miłosz Żurawski 6, 56.

 

W meczu na szczycie podopieczni trenera Pawła Zagożdżona pokonali dotychczasowego lidera. Dwie bramki po indywidualnych akcjach zdobył Miłosz Żurawski.

 

Proch U-13 skończył rundę pięcioma zwycięstwami z rzędu i w tabeli rundy jesiennej zajął trzecie miejsce. Brawo za progres!

 

Końcowa tabela rundy jesiennej TUTAJ

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.