Dziś mamy 24 czerwca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Rewanżowy mecz barażowy o awans do IV ligi

25 czerwca (wtorek), godz. 18:00

Olimpia Warszawa - Proch Pionki

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:1 (0:1) Olimpia Warszawa
22 czerwca Godzina 18:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Remisowa niedziela w Pionkach. Proch U-13 zabrał punkty liderowi

Data publikacji: 28-04-2019r. Godz. 22:07

Oba niedzielne mecze drużyn młodzieżowych KS Proch zakończyły się remisami. Zespół U-13 zabrał pierwsze punkty wiosną liderowi, piłkarzom Juniora Radom. Trampkarze U-15 mieli świetną okazję, żeby wreszcie wygrać, ale w końcówce spotkania z Mogielanką Mogielnica nie wykorzystali rzutu karnego.

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Remisowa niedziela w Pionkach. Proch U-13 zabrał punkty liderowi
W niedzienym meczu Radomskiej I Ligi U-13 Proch Pionki zremisował 0:0 z Juniorem Radom

Radomska II Liga U-15 grupa 2

Proch Pionki - Mogielanka Mogielnica 1:1 (0:1)

bramka: Filip Wojdak 49

Proch: Matysiak - Wrochna, Rogalski, Drab II, Wdowski - Piasek, Miller, Kustra, Drab I, Wojdak - Broński oraz Molenda, Góralski, Gregorczyk

 

Drużyna rocznik 2004 po pięciu meczach rundy wiosennej nadal pozostaje bez zwycięstwa. W niedzielę podopieczni trenera Kamila Marszałka podzielili się punktami z Mogielanką i to był sprawiedliwy remis. Każda z drużyn nie wykorzystała po jednym rzucie karnym. Na siedem minut przed końcem Paweł Kustra z Prochu z jedenastu metrów trafił w słupek.

 

Dwa najbliższe mecze trampkarze U-15 rozegrają na wyjazdach. Już we wtorek (30.04) z liderem rozgrywek Bronią II Radom, a w przyszłą sobotę (4.05) zaczną rewanże od wyprawy do Belska Dużego na spotkanie z tamtejszym GKS-em. Pewniakiem do mistrzostwa ligi jest Broń II prowadzona przez trenera Roberta Rogalę. Piłkarze z Radomia po pięciu meczach mają komplet punktów.

 

Tabela i wyniki TUTAJ

 

Radomska I Liga U-13

Proch Pionki - Junior Radom 0:0.

Proch: Wałęka - Oleszkiewicz, Seweryn, Cybulski, Baran, Żurawski, Jackowski, Szcześniak, Gogacz oraz M.Drab, Maj, Noga

 

Cenny remis z liderem, niepokonanym wiosną Juniorem Radom, zanotowali w niedzielę piłkarze trenera Pawła Zagożdżona. Spotkanie stało na wyrównanym poziomie, ale to rywale mieli lepsze okazje na zdobycie gola.

 

Drużyna Prochu U-13 spadła na czwarte miejsce w tabeli. Trzy najbliższe mecze zostaną rozegrane na wyjazdach. Już w środę (1.05) bardzo ciekawe spotkanie z Energią Kozienice, a potem kolejno Broń Radom i Pilica Nowe Miasto.

 

Tabela i wyniki TUTAJ

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.