Dziś mamy 15 grudnia 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

XX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy

rocznik 2009 i młodsi

sobota 15 grudnia, godz. 9:00

hala sportowa przy ul. Sosnowej w Pionkach

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:0 (1:0) Iłżanka Kazanów
10 listopada Godzina 13:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 


 Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Proch z Radomiakiem na remis w lidze U-13. Trwa czarna seria trampkarzy U-15. Juniorzy grali towarzysko

Data publikacji: 08-10-2018r. Godz. 19:14

Miniony weekend był mocno średni w wykonaniu drużyn młodzieżowych KS Proch. Zespół młodzików U-13 na pewno miał apetyt na wygraną z Radomiakiem, ale skończyło się remisem 0:0, który też trzeba szanować. Końca nie ma fatalna seria trampkarzy U-15, których bije każdy, kto chce i jak chce. Juniorzy pauzowali i rozegrali towarzyskie spotkanie z B-klasowym Legionem Suskowola. Wynik padł mocno hokejowy...

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Proch z Radomiakiem na remis w lidze U-13. Trwa czarna seria trampkarzy U-15. Juniorzy grali towarzysko
W sobotnim meczu I ligi U-13 Proch - Radomiak było 0:0

Radomska I Liga U-19 (rocznik 2000 i młodsi)

Juniorzy mieli pauzę. Wolny czas trener Erwin Kisiel wykorzystał na rozegranie towarzyskiego pojedynku z Legionem Suskowola, który jesienią jest czołową drużyną klasy B. Spotkanie zakończyło się porażką młodzieży Prochu 4:7.

 

Najbliższe spotkanie zespołu U-19 dopiero 20 października w Pionkach z Mazowszem Grójec.

 

Aktualna tabela TUTAJ

 

Radomska I Liga U-15 (rocznik 2004 i młodsi)

Środa 3 października, Kraska Jasieniec - Proch Pionki 10:1 (5:1), Jakub Drab I.

Proch: Matysiak (Jurczak) - Drab II, Rogowski, Marzec, Kustra, Fajdek, Miller, Góralski, Wojdak, Drab I, Piasek oraz Gregorczyk, Molenda, P.Woźniak.

 

Niedziela 7 października, Proch Pionki - KS Warka 0:5 (0:3).

Proch: Matysiak (Jurczak) - Marzec, Broński, Drab II, Rogowski - Piasek, Wdowski, Kustra, Góralski - Drab I, Wojdak oraz Jackowski, Gregorczyk, Molenda, Galiński, Miller.

 

Najlepszym komentarzem do postawy trampkarzy trenera Kamila Marszałka są wyniki. Spośród dziewięciu spotkań rundy jesiennej aż osiem skończyło się bolesnymi porażkami. Mimo chęci i poprawy sytuacji kadrowej przed drużyną U-15 mnóstwo pracy.

 

W sobotę 13 października Proch U-15 jedzie do Kozienic na mecz z miejscową Energią, którą prowadzi były trener "biało-zielonych", Mariusz Sztobryn.

 

Aktualna tabela TUTAJ

 

Radomska I Liga U-13 (rocznik 2006 i młodsi)

Sobota 6 października, Proch Pionki - Radomiak Radom 0:0.

 

Trzeci bezbramkowy remis młodzików U-13. Na dziewięć spotkań rundy jesiennej w aż pięciu bramkarze zespołu trenera Pawła Zagożdżona zachowywali czyste konto, co w ligach młodzieżowych takiej kategorii wiekowej nie zdarza się zbyt często. W sobotę Proch rocznik 2006 po wyrównanym spotkaniu zremisował z Radomiakiem. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, ale gdyby troszkę więcej precyzji i szczęścia miał Miłosz Żurawski, to była szansa na trzy punkty.

 

W najbliższą sobotę Proch U-13 zagra na wyjeździe z Bronią Radom.

 

Aktualna tabela TUTAJ

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.