Dziś mamy 20 lipca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

13 lipca - 0:2 (0:0) Broń Radom (III liga)

20 lipca - 1:0 (1:0) Granat Skarżysko (IV liga)

24 lipca - Zamłynie Radom (LO)

3 sierpnia - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV liga)

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:2 (0:0) Broń Radom
13 lipca Godzina 11:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Nie tak miało być. Proch U-13 przegrał ligę mazowiecką. Trampkarze U-15 zakończyli wiosnę na ostatnim miejscu

Data publikacji: 18-06-2019r. Godz. 16:05

W smutnych nastrojach kończyli rundę wiosenną piłkarze drużyn młodzieżowych KS Proch. Zespół U-13 w decydującym meczu o awans do ligi mazowieckiej przegrał 0:1 z Energią Kozienice. Natomiast trampkarze U-15 na zakończenie zremisowali 1:1 z najlepszą w swojej grupie Bronią II Radom, ale i tak zajęli ostatnie miejsce w II lidze.

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Nie tak miało być. Proch U-13 przegrał ligę mazowiecką. Trampkarze U-15 zakończyli wiosnę na ostatnim miejscu

Radomska II Liga U-15 grupa 2

czwartek (13.06), Proch Pionki - Broń II Radom 1:1 (0:1)

bramka: Filip Broński z rzutu karnego

Proch: Jurczak - Wdowski, Rogowski, Drab II, Gregorczyk - Wrochna, Kustra, Góralski, Miller, Wojdak - Broński oraz Bąk.

 

Remisem z najlepszą drużyną w lidze zakończyli rundę wiosenną piłkarze trenera Kamila Marszałka. Piłkarze Broni II mieli sporo sytuacji, żeby wygrać, ale w czwartek byli wyjątkowo nieskuteczni. Dlatego remis dla Prochu grającego w osłabionym składzie jest małym sukcesem. Nie zmienia to jednak faktu, że zespół U-15 zakończył sezon na ostatnim miejscu w tabeli. A sytuacją gorszą od wyników jest to, że w ostatnich meczach kadra liczyła 12-13 zawodników.

 

Końcowa tabela TUTAJ

 

Radomska I Liga U-13

niedziela (16.06), Proch Pionki - Energia Kozienice 0:1 (0:0)

Proch: Wałęka - Oleszkiewicz, Seweryn, Jackowski, Żurawski, Dyczkowski, Cybulski, Szcześniak, Gogacz oraz Baran, Korzeń, M.Drab, Maj.

 

Spełnił się najgorszy możliwy scenariusz. Drużyna trenera Pawła Zagożdżona przegrywając w ostatnim meczu sezonu z Energią spadła na czwarte miejsce w tabeli i nie awansowała do ligi mazowieckiej. Jedyny gol w upalne niedzielne popołudnie padł na 5. minut przed końcem. Wcześniej Proch U-13 miał przynajmniej dwie dogodne okazje strzeleckie, ale precyzji zabrakło Miłoszowi Żurawskiemu i Szymonowi Gogaczowi.

 

Końcowa tabela TUTAJ

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.