START RUNDY WIOSENNEJ ZAWIESZONY DO 26 KWIETNIA!

Chojniak Wieniawa 1:3 (0:2) Proch Pionki
5 marca Godzina 19:00

Proch-Skaryszewianka

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Dobry tydzień Prochu 2007. Porażka juniorów w meczu na szczycie. Trampkarze postawili się Delcie

Data publikacji: 21-10-2019r. Godz. 15:57

Rozgrywki młodzieżowe wkraczają w decydującą fazę. Najwięcej powodów do radości w ostatnich tygodniach dostarcza drużyna rocznik 2007 trenera Erwina Kisiela, która ma duże szanse na to, żeby w barażach powalczyć o awans do Radomskiej I Ligi. Juniorzy młodsi 2004 po kilku dobrych meczach zostali sprowadzeni na ziemię przez Oronkę Orońsko. W I Lidze Wojewódzkiej trampkarze postawili się Delcie Warszawa, ale tylko do przerwy. Słabo wiedzie się również najmłodszym z rocznika 2009.

Zdjęcie z meczu Radomskiej II Ligi U-13, Proch - Centrum Radom 5:2 (1:2)

8. kolejka Radomskiej II Ligi Juniorów Młodszych U-16 grupa 2 (rocznik 2004)

niedziela 20.10, Proch Pionki - Oronka Orońsko 1:4 (0:4)

bramka: Patryk Piasek 62.

W meczu na szczycie piłkarze trenera Marcina Skóry gładko przegrali z Oronką. Rywale wygrali wszystkie mecze w rundzie jesiennej i zapewnili już sobie awans do Radomskiej I Ligi. Proch spadł na trzecie miejsce w tabeli. O porażce przesądziła słaba pierwsza połowa i zdecydowanie zbyt łatwo tracone gole. Przynajmniej trzy strzały nie powinny znaleźć drogi do siatki.

Kolejny mecz juniorzy U-16 zagrają w niedzielę (27.10) o godzinie 10:00 na wyjeździe z KS Jastrząb.

Aktualna tabela TUTAJ

11. kolejka Wojewódzkiej I Ligi Trampkarzy Młodszych U-14 grupa 2 (rocznik 2006)

niedziela 20.10, Proch Pionki - Delta Warszawa 2:7 (1:2)

bramki: 2 Szymon Gogacz.

Tylko do przerwy trampkarze Prochu postawili się Delcie Warszawa. Przy wyniku 1:1 rzut karny obronił Oliwier Wałęka.

- Moi zawodnicy walczyli, ile mieli sił. Trzeba ich pochwalić za ambicję. Im dłużej trwał mecz, tym mieliśmy większe problemy. Dała też o sobie znać wąska kadra - przyznaje Tadeusz Chmielewski, trener Prochu U-14.

W niedzielę (27.10) o godzinie 11:00 trampkarze zmierzą się w Radomiu z tamtejszym UKS Młodzik-18. Szans na utrzymanie miejsca w I Lidze Wojewódzkiej już nie mają. Pozostaje zbierać doświadczenia i poszukać pierwszego zwycięstwa w rundzie.

2. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-13 grupa 2 (rocznik 2007) *mecz zaległy

środa 16.10, Proch Pionki - Centrum Radom 5:2 (1:2)

bramki: Jakub Kopeć 21, 50, Antoni Śmietanka 31, Hubert Żaczek 53, 56.

11. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-13 grupa 2 (rocznik 2007)

sobota 19.10, Proch Pionki - Video Ciepielów 5:1 (2:0)

bramki: Hubert Żaczek 6, 32, Tomasz Grzywacz 22, Jan Nowak 50, 54.

Podopieczni trenera Erwina Kisiela krok za krokiem zbliżają się do mistrzostwa swojej grupy, co otworzy drogą do baraży o awans do Radomskiej I Ligi. Wśród potencjalnych rywali mogą być Broń II Radom, Oronka Orońsko czy Broń III Radom.

W ubiegłą środę w meczu zaległym piłkarze z rocznika 2007 po zaciętym meczu pokonali Centrum Radom. Rywale prowadzili już 2:0. Błyskawicznie (7 sekunda drugiej połowy) wyrównał Antek Śmietanka, a potem bramki strzelał już tylko Proch. Natomiast w sobotę po bardzo dobrym meczu Proch U-13 nie dał żadnych szans Video Ciepielów.

W najbliższy weekend zespół 2007 ma pauzę. Kolejny mecz dopiero 2.11 (sobota) na wyjeździe z Wisłą Solec.

8. kolejka Radomskiej Ligi Orlików U-11 grupa 5 (rocznik 2009)

sobota 19.10, Zwolenianka Zwoleń - Proch Pionki 7:3 (1:1, 4:0, 2:1, 0:1)

bramki: Piotr Wilczyński, Jakub Szewczyk, Igor Sułek.

Proch: Zbyszyńska (Ziemka) - Wrona, Sułek, Russo, Szewczyk, Amanowicz, Wilczyński, Polak, Wrześniak, Rysiewski, Baran, Solecki, Cieślik.

Słaba druga kwarta i własne błędy zadecydowały o porażce Prochu U-11 z liderem ze Zwolenia. Drużyna trenera Krzysztofa Bandyka przegrała pięć z ostatnich sześciu meczów i w przyszłym sezonie zagra w Radomskiej II Lidze.

W sobotę (26.10) o godzinie 10:00 mecz w Pionkach z Radomiakiem II Radom.