Rewanżowy mecz barażowy o awans do IV ligi

25 czerwca (wtorek), godz. 18:00

Olimpia Warszawa - Proch Pionki

Proch Pionki 0:1 (0:1) Olimpia Warszawa
22 czerwca Godzina 18:00

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Czerwiec zaczął się źle. Proch U-13 przegrał ważny mecz z Młodzikiem. Trampkarze dostali 1:6 w Mogielnicy

Data publikacji: 04-06-2019r. Godz. 18:57

Początek czerwca zdecydowanie nie był udany dla drużyn młodzieżowych KS Proch. Piłkarze z rocznika 2006 w niedzielę przegrali u siebie 0:1 ważny mecz z Młodzikiem-18 Radom. Trampkarze U-15 niestety doznali kolejnej wysokiej porażki. Tym razem aż 1:6 w Mogielnicy.

Radomska II Liga U-15 grupa 2

poniedziałek (3.06), Mogielanka Mogielnica - Proch Pionki 6:1 (1:1)

bramka: Patryk Piasek 12 minuta

Proch: Matysiak - Wdowski, Drab II, Rogowski, Wrochna, Piasek, Drab I, Kustra, Wojdak, Miller, Broński.

W poniedziałek piłkarze Prochu U-15 pojechali do odległej Mogielnicy, żeby awansem rozegrać mecz z 13. kolejki. Trzynastka okazała się bardzo pechowa, chociaż pierwsza połowa nie zapowiadała takiej klęski. Na bramkę gospodarzy z 9 minuty bardzo szybko odpowiedział Patryk Piasek. Po zmianie stron Mogielanka w 20 minut wpakowała pięć goli i skończyło się kolejną wysoką porażką.

Przed drużyną trenera Kamila Marszałka dwa ostatnie mecze sezonu. Oba zostaną rozegrane w Pionkach. Już w czwartek (6.06) o godzinie 17:00 zaległe spotkanie z Pilicą Białobrzegi.

Aktualna tabela TUTAJ

Radomska I Liga U-13

niedziela (2.06), Proch Pionki - Młodzik-18 Radom 0:1 (0:0)

Proch: Wałęka - Oleszkiewicz, Seweryn, Jackowski, Baran, Żurawski, Szcześniak, Cybulski, Gogacz oraz M.Drab, Dyczkowski, Maj, Noga.

Drużynie U-13 nie udało się zrewanżować za bolesną porażkę 1:6 z pierwszej części sezonu. W pierwszej połowie dwie dobre okazje strzeleckie miał Miłosz Żurawski, ale nie pokonał bramkarza rywali ani strzałem z rzutu wolnego, ani w sytuacji sam na sam. W drugiej połowie uwidoczniła się przewaga Młodzika. Jedyny gol meczu padł w 42. minucie z rzutu wolnego. Dla Prochu rocznik 2006 była to pierwsza porażka w Pionkach od sierpnia 2018 roku.

Piłkarze trenera Pawła Zagożdżona utrzymali pozycję wicelidera, ale mają przed sobą dwa bardzo trudne mecze. W niedzielę grają na wyjeździe z liderem tabeli, Juniorem Radom. Natomiast na zakończenie sezonu zmierzą się u siebie z Energią Kozienice i to może być mecz o bezpośredni awans do ligi mazowieckiej.