Proch Pionki - Oskar Przysucha 1:1 (1:1)

Energia Kozienice - Proch Pionki 1:0 (0:0)

Energia Kozienice - Proch Pionki 0:3 (0:1)

Proch Pionki 1:1 (1:1) Oskar Przysucha
12 października Godzina 15:00

[LIGI MŁODZIEŻOWE] Blisko pół setki goli w meczach z udziałem Prochu!

Data publikacji: 07-10-2019r. Godz. 20:00

Bardzo radosny futbol zaprezentowały w miniony weekend drużyny młodzieżowe KS Proch. Najmłodsi z rocznika 2009 aż 23:1 pokonali żeński zespół UKS Lider Lipsko. Fajny mecz zagrali podopieczni trenera Erwina Kisiela, którzy 7:2 ograli Centrum Radom w Radomskiej II Lidze U-13. Cały czas bolesne lekcje futbolu w lidze mazowieckiej dostają trampkarze U-14. Tym razem przegrali 4:12 w Żyrardowie, ale drobnym usprawiedliwieniem powinno być to, że musieli sobie radzić bez bramkarza.

Proch Pionki U-13 pokonał w niedzielnym meczu Centrum Radom 7:2 (3:0)

9. kolejka Wojewódzkiej I Ligi Trampkarzy Młodszych U-14 grupa 2 (rocznik 2006)

sobota 5.10, AP Żyrardowianka Żyrardów - Proch Pionki 12:4 (5:1)

bramki: 2 Jakub Cybulski, 2 Marcel Noga.

Zespół trenera Tadeusza Chmielewskiego pojechał do Żyrardowa bez bramkarza. Między słupkami stanął zawodnik z pola. Skończyło się bolesną "dwucyfrówką", chociaż na początku drugiej połowie po kilku szybkich golach było tylko 4:6.

W niedzielę (13.10) trampkarze Prochu zagrają na wyjeździe z Energią Kozienice. To zespół jak najbardziej w ich zasięgu i mocno trzymamy kciuki za pierwszą wygraną w rundzie jesiennej. Początek meczu o godzinie 11:00.

Aktualna tabela TUTAJ

9. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-13 grupa 2 (rocznik 2007)

niedziela 6.10, Proch Pionki - Centrum Radom 7:2 (3:0)

bramki: Igor Mazur 6, Tomasz Grzywacz 9, Jakub Kopeć 13, Hubert Żaczek 43, 47, 53, Igor Szulik 44.

Proch (wyjściowy skład): Malicki (Janik) - Mazur, Biesiadecki, Skrzek, Cybulski, Kopeć, Szulik, Grzywacz, Żaczek.

Niedzielny mecz młodzików z Centrum mógł się podobać. W pierwszej połowie wpadły dwie ładne bramki. Wynik otworzył Igor Mazur strzałem z połowy boiska, a na 3:0 pięknym uderzeniem podwyższył Jakub Kopeć. Przed przerwą mogło być jeszcze lepiej, ale rzutu karnego nie wykorzystał Igor Mazur. Na początku drugiej połowie goście bardzo szybko strzelili dwa gole za sprawą najgroźniejszego w swoich szeregach Igora Adamczyka. Szczególnie mogło podobać się trafienie na 1:3, po którym piłka zanim wpadła do siatki po mocnym strzale, wcześniej odbiła się od poprzeczki. Przez kilka minut było nerwowo na boisku, ale z biegiem czasu drużyna trenera Erwina Kisiela odzyskała kontrolę nad meczem i dołożyła cztery gole.

Proch U-13 utrzymał pozycję lidera. Najbliższym rywalem będzie żeńska drużyna Energii Kozienice. Mecz odbędzie się w niedzielę (13.10) o godzinie 11:00 na boisku w Kozienicach.

6. kolejka Radomskiej Ligi Orlików U-11 grupa 5 (rocznik 2009)

sobota 5.10, UKS Lider Lipsko - Proch Pionki 1:23 (0:4, 0:5, 1:8, 0:6)

bramki: 7 Krystian Russo, 6 Jakub Szewczyk, 5 Bartosz Rysiewski, 2 Wojciech Amanowicz, 1 Antoni Solecki, 1 Igor Sułek, 1 bramka samobójcza

Proch: Zbyszyńska (Sokalski) - Wrona, Szewczyk, Russo, Rysiewski, Sułek, Amanowicz, Baran, Wrześniak, Ziemka, Solecki, Maj, Lipiński.

Drużyna UKS Lider II Lipsko to w zdecydowanej większości dziewczynki, które dopiero uczą się gry w piłkę. Dlatego wysoka wygrana nie powinna zaskakiwać.

W sobotę (12.10) na boisku orlik przy ul. Leśnej drużyna trenera Krzysztofa Bandyka zagra z Energią Kozienice. Początek meczu o godzinie 11:00.