Dziś mamy 16 grudnia 2017 roku

Multimedia

Ostatni mecz

Proch Pionki 1:1 (1:0) Centrum Radom
18 listopada Godzina 13:00

Najbliższe wydarzenia

Pierwszy trening drużyny seniorów

Poniedziałek 15 stycznia


 Początek rundy wiosennej w Lidze Okręgowej

17/18 marca

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 4

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 12

 

U-12

Michał Drab - 12

Galeria



Nasi sponsorzy

SIŁOWNIA STADION PIONKI ZAPRASZA!

ul. Sportowa 4

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 14.30 - 21.30

*w dniach 6-31 grudnia

PROMOCYJNY CENNIK!!

Wejście jednorazowe (do 3 godzin)

12 zł - normalny

10 zł - ulgowy (młodzież do 18 lat)

6 zł - posiadacze Pionkowskiego Lauru Młodzieżowego

Karnety (wejście OPEN)

60 zł - normalny

50 zł - ulgowy (młodzież do 18 lat)

30 zł - posiadacze Pionkowskiego Lauru Młodzieżowego

Więcej informacji pod numerem tel. 515-435-745

Lato 2017

Energia Kozienice 1:1 (Kisiel)

Stal Poniatowa 2:2 (Siwahla, Jaroszek)

Powiślak Końskowola 3:1 (Kowalkowski, samobójcza, Kozicki)

Legion Głowaczów 2:0 (samobójcza, Bańcerowski)

Jodła Jedlnia-Letnisko 2:0 (Nqabeni, Szczepański)

 

Zima 2017

Zamłynie Radom 2:1 (Bawor, Szczepański)

Lewart Lubartów 1:2 (Cierzuch)

Energia Kozienice 2:6 (2 Kisiel)

LKS Promna 2:4 (2 Cierzuch)

Oskar Przysucha 4:3 (3 Bawor, Jędra)

Drogowiec Jedlińsk 2:1 (Denkiewicz, Kapusta)

Skaryszewianka Skaryszew 3:0 (2 Bawor, Szczepański)

Powiślanka Lipsko 4:1 (2 Cierzuch, Szczepański, Borzęcki)

Jodła Jedlnia-Letnisko 4:1 (Kapusta, P.Gromski, Czerski, Szczepański)

Legion Suskowola 1:0 (Sekuła)

 

Lato 2016

Szydłowianka Szydłowiec 2:3 (Cierzuch, M.Kołodziej)

Powiślak Końskowola 0:1

Jodła Jedlnia-Letnisko 4:1 (Bawor, 2 Rogala, P.Gromski)

KS Warka 3:1 (Borzęcki, M.Kołodziej, A.Mazur)

Legion Głowaczów 4:0 (Borzęcki, 2 Kowalkowski, Cierzuch)

 

Zima 2016

Mazowsze Stężyca 2:1 (Denkiewicz, Sekuła)

Stal Poniatowa 0:0

Polesie Kock 3:2 (2 Denkiewicz, Szczepański)

Zwolenianka Zwoleń 1:3 (Szczepański)

Skaryszewianka Skaryszew 1:1 (Kisiel)

Powiślak Końskowola 1:1 (Cierzuch)

Gracja Tczów 1:1 (Denkiewicz)

Zamłynie Radom 4:1 (M.Kołodziej, Szczepański, Denkiewicz, Cierzuch)

Opolanin Opole Lubelskie 3:0 (Cierzuch, Czerski, Kowalkowski)

 

Lato 2015

Zwolenianka Zwoleń 1:0 (Piotrowski)

LKS Promna 1:1 (Kowalkowski)

Orły Kazimierz Dolny 7:1 (2 Kowalkowski, 2 Szczepański, Lorenc, 2 Alot)

Perła Złotokłos 3:1 (2 Kowalkowski, Godlewski)

Iskra Gózd 1:1 (Szczepański)

Zwolenianka II Zwoleń 1:1 (Godlewski) *w trakcie rundy jesiennej

 

Zima 2015

Jodła Jedlnia-Letnisko 3:6 (2 Sekuła, Pryciak)

Zwolenianka Zwoleń 3:1 (2 Sekuła, Czerski)

Perła Złotokłos 2:3 (K.Dąbrowski, Sekuła)

Powiślak Końskowola 1:4 (Alot)

Orły Kazimierz Dolny 5:0 (Czaplarski, Kocyk, Alot, 2 Sekuła)

Legion Głowaczów 2:4 (2 Kłos)

Energia Kozienice 0:5

Ruch Ryki 0:0

Sokół Przytyk 6:2 (Ł.Kołodziej, 2 Sekuła, Śwital, K.Dąbrowski, M.Kołodziej)

 

Lato 2014

Zwolenianka Zwoleń 1:4 (Alot)

Orzeł Wierzbica 3:3 (Kowalczyk, M.Kołodziej, P.Żak)

Energia Kozienice 0:6

Powiślak Końskowola 1:4 (Kowalczyk)

 

Zima 2014

Mazowsze Stężyca 5:0 (Sałek, M.Kołodziej, 2 Polak, Pryciak)

Legion Głowaczów 4:1 (2 Pryciak, Czaplarski, Czerski)

Jodła Jedlnia-Letnisko 4:1 (2 Pryciak, Cichawa, Dębski)

Orły Kazimierz Dolny 1:0 (Dębski)

Polonia Iłża 0:0

Megawat Świerże Górne 2:0 (Kłos, Sałek)

Energia Kozienice 0:2

Skaryszewianka Skaryszew 2:2 (Dębski, Polak)

Oskar Przysucha 2:3 (2 Kłos)

LKS Promna 2:2 (Dębski, Sałek)

 

lato 2013

Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (Skalski)

Sokół Przytyk 0:9

Megawat Świerże Górne 6:0 (4 Sałek, M.Kołodziej, Kogut)

Perła Złotokłos 1:2 (Skalski)

 

zima 2013

Centrum Radom 5:2 (Bolek, 2 Sałek, 2 Włodarczyk)

Wulkan Zakrzew 1:0 (Sztobryn)

Wilga Garwolin 0:2

ŁKS Łagów 3:0 (Bolek, Żurowski, Michalski)

KS Potworów 5:1 (2 Szczepański, Sałek, 2 Kisiel)

Hetman Gołąb 6:0 (2 Bolek, 2 Sałek, Pryciak, Wachowicz)

Mazowsze Grójec 1:4 (Sałek)

Energia Kozienice 0:2

Gryfia Mirów 8:0 (2 Sałek, Wachowicz, Michalski, Kołodziej, K.Molga, Żurowski, Kisiel)

Polonia Iłża 4:0 (3 Szczepański, Michalski)

Powiślak Końskowola 0:1

 

lato 2012

Wulkan Zakrzew 1:4 (K. Michalski)

Star Starachowice 4:1 (2 Trojanowski z karnych, Szczepański, Jurczak)

Broń Radom 3:5 (2 Leśniewski, Klimowicz z karnego)

Centrum Radom 0:1

 

zima 2012

Orlicz Suchedniów 3:0 (3 Bolek)

Polonia Iłża 0:3

Granat Skarżysko 5:3 (2 Bolek, Grymuła, 2 Gębczyk)

Hetman Gołąb 2:1 (Gębczyk, Michalski)

0:4 Wulkan Zakrzew

6:1 Centrum Radom (2 Szczepański, Michalski, Cichawa, Grymuła, Sałek)

10:1 Iskra Gózd (4 Sałek, 3 Szczepański, Kołodziejczyk, Bolek, Jurczak)

1:0 Jodła Jedlnia-Letnisko (Molga)

5:0 Gracja Tczów (Szczepański, Cichawa, Michalski, Jurczak, Bolek)

2:3 KS Potworów (Szczepański, Sałek)

3:0 KP Stanisławice (Szczepański, Grymuła, Bolek)

 

lato 2011

Zwolenianka Zwoleń 0:0

Jodła Jedlnia-Letnisko 4:3 (Szczepański, Grymuła, Jurczak, Glista)

Sokół Przytyk 6:2 (2 Grymuła, Trojanowski, Cichawa, Gębczyk, Szczepański)

Gryf Policzna 13:0 (2 Trojanowski, 2 K.Michalski, 2 Szczepański, 2 Jurczak, 2 Sałek, Gębczyk, Cichawa, Grymuła)

Zorza Kowala 6:1 (2 Kacper Michalski, Trojanowski, Szczepański, Jurczak, Grymuła)

 

zima 2011

Polonia Iłża 1-0 (Szczepański) rozegrany po sezonie, 20 listopada 2010

Polonia Iłża 3-2 (2 Sałek, Cichawa)

Iskra Gózd 6-1 (2 Szczepański, Sałek, Grymuła, Skalski, K.Michalski)

Wulkan Zakrzew 2-3 (2 Szczepański)

Sokół Przytyk 4-2 (Szczepański, Grymuła, Sałek, Gębczyk)

KS Potworów 4-2 (2 Grymuła, Szczepański, Orłowski)

Centrum Radom 6-1 (2 Szczepański, 2 Grymuła, Cichawa, K.Michalski)

Skaryszewianka Skaryszew 1-2 (Jurczak)

Zwolenianka Zwoleń 2-2 (Cichawa, samobójcza)

KS Kozienice/Janików 1-1 (Cichawa)

Broń Radom rezerwy 2-5 (Klimowicz, Żak)

Hetman Gołąb 1-2 (Jurczak)

KS Góra Puławska 9-1 (4 Sałek, 3 Szczepański, Klimowicz, Gębczyk)

 

lato 2010

Wulkan Zakrzew 6-2 (2 Szczepański, Gębczyk, K.Michalski, Glista, Skalski)

Zwolenianka Zwoleń 5-1 (2 Grymuła, Klimowicz, Gębczyk, K.Michalski)

KS Potworów 2-0 (Sałek, K.Michalski)

Wulkan Windoor II Zakrzew 2-0 (Jurczak, Kozicki)

Gryf Policzna 3-5 (K.Michalski, Jurczak, Banaszek)

Pilica Białobrzegi 3-7 (Kołodziejczyk, Szczepański, Gębczyk)

Iskra Gózd 4-0 (Jurczak, 2 Szczepański, K.Michalski)

 

zima 2010

Pilica Białobrzegi 2-5 (Klimowicz, Nowak)

Korona Kielce Młoda Extraklasa 0-7

Zwolenianka Zwoleń 3-5 (Glista, Mazurek, Kozicki)

Akcja Jastrzębia 6-1 (3 Glista, Kozicki, Mazurek, Nowak)

Centrum Radom 4-1 (2 Glista, Nowak, Klimowicz)

Wulkan Zakrzew 2-2 (Glista, Gębczyk z karnego)

Radomiak Radom juniorzy '91/92 1-1 (Szczepański)

Szydłowianka Szydłowiec 3-3 (samobójcza, Szczepański, Gębczyk)

Beta Radom 4-0 (Hajduk, Szczepański, B.Michalski, Mazurek)

KS Potworów 4-2 (Sałek, Glista, Mazurek, B.Michalski)

KS Góra Puławska 3-2 (Glista, Szczepański, Skalski)

Beta Radom 2-1 (Szczepański, Hajduk)

kwiecień, KP Stanisławice 8-0 (2 Glista, 2 Skalski, Sałek, Kozicki, Szczepański, Gębczyk)

 

lato 2009

Radomiak Radom juniorzy '91 2-3 (Skalski, Klimowicz k.)

Beta Radom 5-4 (Skalski, Jurczak, B.Michalski, Glista k., K.Michalski)

Wulkan Zakrzew 1-1 (Jurczak)

KS Góra Puławska 4-1 (2 Nowak, Glista, Machnio)

Wisła Puławy juniorzy 2-4 (Szczepański, K.Michalski)

Pilica Białobrzegi 1-5 (Nowak)

Gryf Policzna 3-2 (Szczepański, Gębczyk, B.Michalski)

Hetman Gołąb 8-0 (Szczepański, Mazurek, Kozicki, Glista, Gębczyk k., 2 B.Michalski, Zięba)

Zwolenianka Zwoleń 0-4

 

zima 2009

Jodła Jedlnia 3-0 (Jurczak, Klimowicz, Gębczyk)

KS Potworów 1-2 (Glista)

GKS Rudki 5-1 (2 Glista, Szczepański, Krupa, Sałek)

Gracja Tczów 3-1 (Jurczak, Kęska, Glista)

Radomiak Radom 1-8 (Glista)

 

lato 2008

Pilica Białobrzegi 3-5 (Lawrenc, Grzybowski, Nowak)

Zwolenianka Zwoleń 1-2 (Pawłowski)

 

zima 2008

Radomiak Radom juniorzy '91 4-4 (3 Glista, Kołodziejczyk)

KS Potworów 1-2 (Bobrowski)

KS Janików/Kozienice 1-2 (Okólski)

Iłżanka Kazanów 2-3 (2 Szczepański)

Powiślanka Lipsko 1-1 (Noga)

Jaguar Wolanów 12-4 (2 Glista, ?)

Jodła Jedlnia 4-1 (Szczepański, Pawłowski, Cychowski, Glista)

 

lato 2007

Wulkan Zakrzew 4-2 (Jurczak, Pawłowski, Glista, Bobrowski k.)

Broń Radom 2-11 (2 Glista)

Pilica Białobrzegi 2-3 (2 Goguła)

Zwolenianka Zwoleń 1-1 (Kęska)

KS Potworów 0-0

 

zima 2007

Broń Radom 0-5

KS Warka 2-3 (2 Glista)

Pilica Białobrzegi 1-2 (Glista)

KS Potworów 5-1 (2 Glista, Topolski, Muszyński, Karski)

Broń Radom 3-2 (Muszyński, Glista, Grzybowski)

Powiślanka Lipsko 2-1 (Kęska, Grzybowski)

Zodiak Sucha 2-1 (2 Glista)

Zwolenianka Zwoleń 2-1 (Karski k., samobójcza Molendowski)

 

lato 2006

Czarni Dęblin 2-1 (2 Cychowski)

Wisła Puławy 2-6 (2 Cychowski)

MKS Kozienice 0-3

Zwolenianka Zwoleń 0-2

 

zima 2006

Zwolenianka Zwoleń 2-3 (Goguła, Glista)

Wisła Puławy 1-2 (Goguła)

Rolmel Policzna 3-2 (2 Goguła, Glista)

KS Potworów 2-2 (Goguła, Glista)

Zorza Kowala 4-2 (2 Goguła, Glista, Piskała)

Plon Garbatka 0-2

WKS Zajezierze 5-1 (4 Glista, Jaroszek)

Beta Radom 6-0 (2 Glista, 2 Pędzisz, Wolski, Jaroszek)

 

zima 2005

Berta Jedlińsk 6-1 (3 Fusiek, 2 Grzybowski, Cychowski)

Plon Garbatka 0-2

Wulkan Zakrzew 0-4

Tęcza Augustów 8-2 (3 Turski, 3 Skrzek, Broziński, sam.)

Róża Jedlnia 5-0 (2 Jaroszek, 2 Skrzek, Bańkowski)

Rolmel Policzna 6-2 (2 Sałek, 2 Cychowski, Kęska, Fusiek)

Zwolenianka Zwoleń 1-1 (Skrzek)

Iłżanka Kazanów 2-0 (Cychowski, Broziński)

Jaguar Wolanów 0-0

 

lato 2005

Wisła Puławy 0-0

Jaguar Wolanów 7-0 (2 Jaroszek, Fusiek, Karaś, Kosior, Sałek, Zieliński)

Akcja Jastrzębia 3-2 (Sałek, Grzybowski, Ł.Banaszek)

Sadownik Błędów 2-2 (2 Kosior)

KS Potworów 0-1

KS Janików 4-2 (2 Sot, Kosior, Jaroszek)

 

zima 2004

Powiślanka Lipsko 0-4

Jaguar Wolanów 4-1 (Cychowski, Fusiek, Jaroszek, A.Karaś)

Róża Jedlnia 3-2 (Miękus, Jaroszek, sam.)

Powiślanka Lipsko 1-1 (Jaroszek k.)

Zwolenianka Zwoleń 1-6 (Jaroszek k.)

Róża Jedlnia 4-3 (2 Jaroszek, Miękus, Galiński)

 

lato 2004

Tęcza Augustów 4-0 (2 M.Skrzek, Cychowski, Jaroszek)

Zorza Kowala 1-4

 

zima 2003

Orzeł Wierzbica 1-1 (Jaroszek k.)

KS Warka 1-7 (Jaroszek)

 

lato 2003

Oronka Orońsko 1-6

Radkom Beta Radom 3-3 (2 Kosior, Bobrowski k.)

Róża Jedlnia 5-2 (2 Galiński, 2 Jaroszek, Pachocki)

MGKS Skaryszew 1-3 (Galiński 20)

 

zima 2002

brak danych

 

lato 2002

MZKS Kozienice (juniorzy) 3-7 (Galiński, Grzybowski, Jaroszek)

Berta Jedlińsk 2-6 (Jaroszek, Grzybowski)

Jadar Skaryszew 2-2 (Grzybowski, Orłowski)

Strażak Stanisławice 7-0 (2 Galiński, 2 Daraż, 2 Pachocki, Pędzisz)

KS Janików 6-1 (3 Jaroszek, Pachocki, Pędzisz, Grzybowski)

Jaguar Wolanów 2-1

Beta Radkom Radom 4-2 (2 Cychowski, Grzybowski, Bańkowski)

 

zima 2001

Jaguar Wolanów 2-2 (Orłowski 75, Konecki 90)

Viki Radom 5-5 (Konecki 2, 40, Galiński 29, 50, 65)

MZKS Kozienice II 6-3 (A.Czaplarski 25, A.Strąg 29, 38, Galiński 46, 76, Cybulski 61)

Radomiak Radom (juniorzy) 4-4 (Konecki 14, 86, Sobolewski 26, Ł.Wrochna 71)

 

lato 2001

MZKS Kozienice (juniorzy) 8-3

beniaminek okręgówki z woj. płockiego? 1-4 (Domański)

Plon Garbatka 2-5 (2 Galiński)

Politechnika Świętokrzyska 0-2

 

zima 2000

Jadar Skaryszew 2-1 (Fila 48, Orłowski 77)

 

lato 2000

Orzeł Wierzbica 2-0 (Wiącek, Fila)

MZKS Kozienice (juniorzy) 3-1 (Daraż 1, Marczewski 29, Fila 54)

Wulkan Zakrzew 1-3 (Marczewski 76)

Viki Radom 3-3 (Kęska 22, Krzesiński 24, Fila 48)

 

zima 1999

 

lato 1999

 

zima 1998

Zwolenianka Zwoleń 4-2 (2 Ł.Wrochna, Kozakiewicz, Nowak)

Jadar Skaryszew 3-2 (2 Nowak, Jeziorny)

Bemar Garbatka 2-0 (2 Nowak)

Berta Jedlińsk 6-3 (4 Jeziorny, Machnio, Kozakiewicz)

Video Ciepielów 3-1 (Rzeszotek 28, Kozakiewicz 53, Ł.Wrochna 65)

Oronka Orońsko 2-2 (Rzeszotek 27,82)

Viki Radom 3-5 (2 Nowak, Ł.Wrochna)

KS Warka 4-1 (Ł.Wrochna 50,63, Sobolewski, Mariusz Sztobryn 81)

 

lato 1998

turniej z okazji Dni Garbatki

Bemar Garbatka 1-0

Gryf Policzna 2-2, 6-7karne

 

Gryf Policzna 4-1 (2 Ł.Wrochna, Banaszek, Mazur)

Jadar Skaryszew 1-6 (Banaszek)

 

zima 1997

MGMZKS Kozienice 0-5

Gedania Gdańsk juniorzy 1-0 (Mariusz Sztobryn)

Stolem Gniewino 0-2

Pogoń I Lębork 0-1

Pogoń II Lębork 0-1

Granat Skarżysko 1-1 (Janik 72)

Motor Lublin 0-3

Orlęta Dęblin 0-2

ŁKS-Ptak Łódź 1-4 (Banaszek 44)

Radomiak Ariel Radom 4-3 (Janik 28, Gołębski 44, Kęska 53, Michalski 66)

Viki Radom 1-3 (Burzyński)

Okęcie Warszawa 3-1 (2 Janik, Gołębski)

 

lato 1997

 

zima 1996

turniej halowy w Kozienicach

mecz o miejsce 3/4 Proch I - Szydłowianka I Szydłowiec 2-3, mecz o miejsce 5/6 Proch II - Szydłowianka II 1-4

Broń Radom 2-3 (Nowak 77, samobójcza 84)

Oronka Orońsko 1-2 (Kielich 42k.)

Radomiak Radom 1-3 (Kielich 27k.)

Zwolenianka Zwoleń 0-2

Jadar Skaryszew 2-1 (Zawadzki, Kielich)

Szydłowianka Szydłowiec 1-0 (Mazur)

Pilica Białobrzegi 1-3 (Zawadzki 25)

Jadar Skaryszew 0-3

Kryształ Smoleńsk 1-4 (Droździkowski 10k.)

 

lato 1996

Orlicz Suchedniów 2-1 (P.Glimasiński 15, Michalski 29)

Wisła Sandomierz 0-3

Powiślanka Lipsko 1-2 (Janik)

Hutnik Warszawa 1-1 (T.Oczkowski)

Polonia Iłża 4-0 (2 Nowak, Machnio, Wrochna)

 

zima 1995

Szydłowianka Szydłowiec 3:0 (Zawadzki, Michalski, Kęska)

Viki Radom 5:3 (3 Zawadzki, Jastrzębski, Gogacz)

 

lato 1995

 

lato 1994

Nowakowski Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 (Rzeszotek 74)

Mazowsze Grójec 3-5 (2 Gogacz, Rzeszotek)

Powiślanka Lipsko 7-4 (Rzeszotek 4, 27, 36, Machnio 11, Janik 17, 18, Stępień 56)

Marymont Warszawa 6-1 (Stępień 22, Nowak 42, Pachocki 53, 60, Michalski 66, Kęska 84)

Sygnał Lublin 4-2 (Kęska 6k, 21, 72, Machnio 14)

Pilica Białobrzegi 1-0 (Kęska 27)

 

zima 1994

Pogoń Lębork 3-0 (Nowak 30, Janik 51, Kobus 66)

Orzeł Choczewo 4-0 (Janik 15, 49, 80, Droździkowski 69)

Szydłowianka Szydłowiec 0-0

Radomiak Radom 1-2 (Janik 41)

Star Starachowice 4-0 (Janik 15, 52, K.Oczkowski 32, Rzeszotek 70)

Zwolenianka Zwoleń 1-2 (Wrochna 5)

Granat Skarżysko 2-1 (Michalski 52, 80)

Orlęta Dęblin 1-2 (Michalski)

 

lato 1993

Wisła Puławy 1-2 (Michalski 63)

Mazovia Rawa Mazowiecka 2-2 (Nowak 8, Jastrzębski 65)

Pilica Tomaszów Mazowiecki 1-2 (Janik 56)

Kryształ Smoleńsk 0-2

MZKS Kozienice 0-4

<span s

17-12-2009 admin
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.