Dziś mamy 18 listopada 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

czwartek 14 listopada, godz. 14:30

Radomska II Ligi Młodzików U-13 (2007)

*mecz barażowy o awans do Radomskiej I Ligi

Proch Pionki - Powała Taczów 3:2 (2:2)

 

sobota 16 listopada, godz. 12:00

15. kolejka Mazowieckiej IV ligi grupa 2 (południe)

Mazur Karczew - Proch Pionki 2:0 (1:0)

 

sobota 16 listopada, godz. 11:00

Radomska II Ligi Młodzików U-13 (2007)

*rewanżowy mecz barażowy o awans do Radomskiej I Ligi

Powała Taczów - Proch Pionki 5:0

Ostatni mecz

Mazur Karczew 2:0 (1:0) Proch Pionki
16 listopada Godzina 12:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 


 

Radomska Liga Orlików U-11 (rocznik 2009)

 

 

Proch Pionki 2009 - runda jesienna 2019

 

Terminarz rundy jesiennej

  1. 22:1 Lider II Lipsko (dom) - sobota 31 sierpnia, godz. 11:00
  2. 6:4 Energia Kozienice (wyjazd) - sobota 7 września, godz. 11:00
  3. 3:11 Zwolenianka Zwoleń (dom) - sobota 14 września, godz. 11:00
  4. 3:9 Radomiak II Radom (wyjazd) - sobota 21 września, godz. 11:30
  5. 5:6 Beniaminek Radom (dom) - sobota 28 września, godz.10:00
  6. 23:1 Lider II Lipsko (wyjazd) - sobota 5 października, godz. 10:00
  7. 1:6 Energia Kozienice (dom) - sobota 12 października, godz. 11:00
  8. 3:7 Zwolenianka Zwoleń (wyjazd) - sobota 19 października, godz. 11:00
  9. 2:6 Radomiak II Radom (dom) - sobota 26 października, godz.10:00
  10. 4:8 Beniaminek Radom (wyjazd) - sobota 9 listopada, godz. 14:00

 KADRA - JESIEŃ 2019

 

 Bramkarze

Kevin Sokolski (25 czerwca 2009)

Gabriela Zbyszyńska (27 maja 2009)

Filip Ziemka (13 września 2009)

 

Gracze z pola

Wojciech Amanowicz (10 lutego 2009)

Patryk Baran (1 czerwca 2009)

Igor Cieślik (23 czerwca 2009)

Alan Delega (1 lipca 2009)

Wojciech Kaczor (6 lipca 2009)

Kacper Lipiński (5 lutego 2009)

Kamil Machnio (22 sierpnia 2009)

Miłosz Maj (1 kwietnia 2009)

Jakub Nawrotek (1 czerwca 2009)

Mateusz Pastuszka (21 stycznia 2009)

Piotr Polak (5 stycznia 2009)

Krystian Russo (19 czerwca 2009)

Bartosz Rysiewski (21 września 2009)

Marcel Skóra (8 listopada 2009)

Antoni Solecki (22 grudnia 2009)

Igor Sułek (13 lipca 2010)

Jakub Szewczyk (31 maja 2010)

Piotr Wilczyński (10 lipca 2009)

Tomasz Wrona (11 grudnia 2009)

Nikodem Wrześniak (3 listopada 2009)

 

Trener: Krzysztof Bandyk

Kierownik drużyny: Marcin Zbyszyński


10-08-2019 JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.