Dziś mamy 31 października 2020 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

14. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-15 (2006)

sobota 7.11, godz. 10:00

Proch Pionki - Gracja Tczów

 

14. kolejka IV ligi grupa 1

sobota 7.11, godz. 13:00

Proch Pionki - Zamłynie Kombud Radom

 

14. kolejka Radomskiej I Ligi Juniorów U-17 (2004)

niedziela 8.11, godz. 10:00

Proch Pionki - Oronka Orońsko

 

14. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-14 (2007)

niedziela 8.11, godz. 13:00

Proch Pionki - Broń Radom

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:1 (0:1) Tygrys Huta Mińska
24 października Godzina 13:00

Galeria


18.07

Nasi sponsorzy

 


 

Radomska II Liga Młodzików U-12 grupa 1 (rocznik 2009)

 

 

Proch Pionki 2009 - runda jesienna 2020

 

Terminarz rundy jesiennej

  1. 5:2 (2:1) KS Chomentów (dom) - sobota 22 sierpnia, godz. 10:00
  2. 13:1 (6:1) Młode Wilki Radzanów (dom) - sobota 29 sierpnia, godz. 10:00
  3. 7:3 (1:1) Legion Suskowola (wyjazd) - sobota 5 września, godz. 16:00
  4. 4:3 (0:2) Gracja Tczów (dom) - sobota 12 września, godz. 10:00
  5. 3:0 (1:0) Gryfia Mirów (wyjazd) - poniedziałek 21 września, godz. 17:00
  6. 4:3 (2:0) KS Chomentów (wyjazd) - sobota 26 września, godz. 10:00
  7. 8:1 (3:0) Młode Wilki Radzanów (wyjazd) - sobota 3 października, godz. 12:00
  8. 8:0 (2:0) Legion Suskowola (dom) - sobota 10 października, godz. 13:00
  9. 5:1 (3:0) Gracja Tczów (wyjazd) - sobota 17 października, godz. 10:00
  10. 7:2 (3:0) Gryfia Mirów (dom) - poniedziałek 26 października, godz. 15:00

 KADRA - JESIEŃ 2020

 

 Bramkarze

Kevin Sokolski (25 czerwca 2009)

Gabriela Zbyszyńska (27 maja 2009)

Filip Ziemka (13 września 2009)

 

Gracze z pola

Wojciech Amanowicz (10 lutego 2009)

Patryk Baran (1 czerwca 2009)

Igor Cieślik (23 czerwca 2009)

Alan Delega (1 lipca 2009)

Wojciech Kaczor (6 lipca 2009)

Kacper Lipiński (5 lutego 2009)

Miłosz Maj (1 kwietnia 2009)

Piotr Polak (5 stycznia 2009)

Krystian Russo (19 czerwca 2009)

Bartosz Rysiewski (21 września 2009)

Marcel Skóra (8 listopada 2009)

Antoni Solecki (22 grudnia 2009)

Igor Sułek (13 lipca 2010)

Jakub Szewczyk (31 maja 2010)

Tomasz Wrona (11 grudnia 2009)

Nikodem Wrześniak (3 listopada 2009)

Antoni Szczepaniak (25 stycznia 2009)

Kamil Machnio (22 sierpnia 2009)

Oskar Misiuna

Piotr Wilczyński

Jakub Nawrotek

 

Trener: Krzysztof Bandyk

Kierownik drużyny: Marcin Zbyszyński


10-08-2019 JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.