Dziś mamy 25 stycznia 2020 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Terminarz meczów kontrolnych

25.01, godz. 13:00 - Radomiak II Radom (IV)

1.02 - Zamłynie Radom (LO)

8.02 - Powiślak Końskowola (IV)

15.02 - Broń Radom (III)

22.02 - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

29.02 - Wisła Puławy (III)

7.03 - Neptun Końskie (IV)

Ostatni mecz

Mazur Karczew 2:0 (1:0) Proch Pionki
16 listopada Godzina 12:00

Galeria


Proch-Mogielanka Mogielnica

Nasi sponsorzy

 


 

Rozpocznij swoją piłkarską przygodę! Klub Sportowy PROCH Pionki ogłasza nabór uzupełniający do drużyn rocznik 2004, 2006 i 2007

 

Rocznik 2004: trener Marcin Skóra (tel. 508-410-884), pierwszy trening odbędzie się 16 stycznia (czwartek) o godzinie 18:30 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 5 na ul. Targowej

 

Rocznik 2006: trener Rafał Grzybowski (tel. 665-962-115), pierwszy trening odbędzie się 14 stycznia (wtorek) o godzinie 17:00 na boisku Orlik przy ul. Leśnej

 

Rocznik 2007: trener Erwin Kisiel (tel. 785-226-078), pierwszy trening odbędzie się 22 stycznia (środa) o godzinie 16:00 na boisku Orlik przy ul. Leśnej

Radomska II Liga Młodzików U-13 (rocznik 2007)

 

 

Proch Pionki 2007 - runda jesienna 2019

 

Terminarz rundy jesiennej

  1. 3:1 (1:0) Jedlnia Dzieciom (dom) - sobota 24 sierpnia, godz. 11:00
  2. 5:2 (1:2) Centrum Radom (dom) - *przełożony na środę 16 października, godz. 16:30
  3. 3:1 (1:0) Energia II Kozienice (dom) - poniedziałek 2 września, godz. 18:00
  4. 5:3 (1:1) Video Ciepielów (wyjazd) - sobota 7 września, godz. 10:00
  5. pauza - 14/15 września
  6. 3:0 walkower Wisła Solec (dom) - środa 18 września, godz. 16:00
  7. 7:1 (4:1) Football Academy Lipsko (wyjazd) - sobota 21 września, godz. 11:00
  8. 0:2 (0:1) Jedlnia Dzieciom (wyjazd) - niedziela 29 września, godz. 11:00
  9. 7:2 (3:0) Centrum Radom (dom) - niedziela 6 października, godz.11:00
  10. 3:0 (1:0) Energia II Kozienice (wyjazd) - niedziela 13 października, godz. 11:00
  11. 5:1 (2:0) Video Ciepielów (dom) - sobota 19 października, godz. 10:00
  12. pauza - 26/27 października
  13. 7:0 (2:0) Wisła Solec (wyjazd) - sobota 2 listopada, godz. 10:00
  14. 3:0 walkower FA Lipsko (dom) - niedziela 10 listopada, godz. 13:00

KADRA - JESIEŃ 2019

 

Bramkarze

Jakub Malicki (11 maja 2007)

Aleksander Janik (19 lutego 2008)

Antek Szczepaniak (25 stycznia 2009)

 

Gracze z pola

Marcel Biesiadecki (16 maja 2007)

Tomasz Grzywacz (19 czerwca 2007)

Jakub Kopeć (18 marca 2008)

Oliwier Krawczyk (15 lutego 2008)

Igor Mazur (17 czerwca 2008)

Kacper Mucha (13 lutego 2007)

Jan Nowak (11 czerwca 2008)

Kacper Prygiel (14 grudnia 2007)

Szymon Rojek (26 września 2007)

Fabian Skrzek (16 marca 2007)

Michał Sułek (11 września 2007)

Igor Szulik (14 czerwca 2007)

Antoni Śmietanka (18 września 2007)

Bartosz Tratkiewicz (13 kwietnia 2007)

Mikołaj Witkus (28 marca 2007)

Hubert Żaczek (14 marca 2008)

Jakub Cybulski (6 kwietnia 2007)

Franciszek Szczepaniak (9 maja 2007)

Nikodem Malinowski (26 września 2007)

Adam Grabowski (25 marca 2008)

Igor Kowalski (17 grudnia 2007)

 

Trener: Erwin Kisiel

Kierownik drużyny: Janusz Świeżewski


10-08-2019 JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.