Dziś mamy 15 października 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

środa 9 października, godz. 16:00

6. kolejka Radomskiej II Ligi Juniorów Młodszych U-16 grupa 2 (2004)

Proch Pionki - AS Radomiak Radom 9:2 (4:1)

 

sobota 12 października, godz. 9:30

7. kolejka Radomskiej II Ligi Juniorów Młodszych U-16 grupa 2 (2004)

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki 1:4 (1:2)

 

sobota 12 października, godz. 11:00

7. kolejka Radomskiej Ligi Orlików U-11 grupa 5 (2009)

Proch Pionki - Energia Kozienice 1:6

 

sobota 12 października, godz. 15:00

10. kolejka Mazowieckiej IV ligi grupa 2 (południe)

Proch Pionki - Oskar Przysucha 1:1 (1:1)

 

niedziela 13 października, godz. 11:00

10. kolejka Wojewódzkiej I Ligi Trampkarzy Młodszych U-14 grupa 2 (2006)

Energia Kozienice - Proch Pionki 1:0 (0:0)

 

niedziela 13 października, godz. 11:00

10. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-13 grupa 2 (2007)

Energia Kozienice - Proch Pionki 0:3 (0:1)

Ostatni mecz

Proch Pionki 1:1 (1:1) Oskar Przysucha
12 października Godzina 15:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 


 

Radomska II Liga Młodzików U-13 (rocznik 2007)

 

 

Proch Pionki 2007 - runda jesienna 2019

 

Terminarz rundy jesiennej

  1. 3:1 (1:0) Jedlnia Dzieciom (dom) - sobota 24 sierpnia, godz. 11:00
  2. Centrum Radom (dom) - *przełożony na środę 16 października, godz. 16:30
  3. 3:1 (1:0) Energia II Kozienice (dom) - poniedziałek 2 września, godz. 18:00
  4. 5:3 (1:1) Video Ciepielów (wyjazd) - sobota 7 września, godz. 10:00
  5. pauza - 14/15 września
  6. 3:0 walkower Wisła Solec (dom) - środa 18 września, godz. 16:00
  7. 7:1 (4:1) Football Academy Lipsko (wyjazd) - sobota 21 września, godz. 11:00
  8. 0:2 (0:1) Jedlnia Dzieciom (wyjazd) - niedziela 29 września, godz. 11:00
  9. 7:2 (3:0) Centrum Radom (dom) - niedziela 6 października, godz.11:00
  10. Energia II Kozienice (wyjazd) - niedziela 13 października, godz. 11:00
  11. Video Ciepielów (dom) - sobota 19 października, godz. 10:00
  12. pauza - 26/27 października
  13. Wisła Solec (wyjazd) - 2/3 listopada
  14. FA Lipsko (dom) - niedziela 10 listopada, godz. 13:00

KADRA - JESIEŃ 2019

 

Bramkarze

Jakub Malicki (11 maja 2007)

Aleksander Janik (19 lutego 2008)

Antek Szczepaniak (25 stycznia 2009)

 

Gracze z pola

Marcel Biesiadecki (16 maja 2007)

Tomasz Grzywacz (19 czerwca 2007)

Jakub Kopeć (18 marca 2008)

Oliwier Krawczyk (15 lutego 2008)

Igor Mazur (17 czerwca 2008)

Kacper Mucha (13 lutego 2007)

Jan Nowak (11 czerwca 2008)

Kacper Prygiel (14 grudnia 2007)

Szymon Rojek (26 września 2007)

Fabian Skrzek (16 marca 2007)

Michał Sułek (11 września 2007)

Igor Szulik (14 czerwca 2007)

Antoni Śmietanka (18 września 2007)

Bartosz Tratkiewicz (13 kwietnia 2007)

Mikołaj Witkus (28 marca 2007)

Hubert Żaczek (14 marca 2008)

Jakub Cybulski (6 kwietnia 2007)

Franciszek Szczepaniak (9 maja 2007)

Nikodem Malinowski (26 września 2007)

Adam Grabowski (25 marca 2008)

Igor Kowalski (17 grudnia 2007)

 

Trener: Erwin Kisiel

Kierownik drużyny: Janusz Świeżewski


10-08-2019 JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.