Dziś mamy 31 października 2020 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

14. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-15 (2006)

sobota 7.11, godz. 10:00

Proch Pionki - Gracja Tczów

 

14. kolejka IV ligi grupa 1

sobota 7.11, godz. 13:00

Proch Pionki - Zamłynie Kombud Radom

 

14. kolejka Radomskiej I Ligi Juniorów U-17 (2004)

niedziela 8.11, godz. 10:00

Proch Pionki - Oronka Orońsko

 

14. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-14 (2007)

niedziela 8.11, godz. 13:00

Proch Pionki - Broń Radom

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:1 (0:1) Tygrys Huta Mińska
24 października Godzina 13:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 


 

Radomska I Liga Trampkarzy U-15 (rocznik 2006)

 

 

Proch Pionki 2006 - runda jesienna 2020

 

Terminarz rundy jesiennej

  1. 5:4 (2:1) Broń Radom (dom) - środa 19 sierpnia, godz. 13:30
  2. 5:1 (1:0) Szkółka Piłkarska Radomiak Radom (wyjazd) - sobota 22 sierpnia, godz. 10:00
  3. 4:0 (2:0) Akademia Piłkarska Szydłowiec (dom) - środa 26 sierpnia, godz. 15:00
  4. 4:2 (1:1) Pilica Nowe Miasto (dom) - środa 16 września, godz. 16:30 *mecz przełożony
  5. 12:2 (3:1) Orzeł Wierzbica (wyjazd) - niedziela 6 września, godz. 13:00
  6. 4:2 (2:0) Orlik Radom (dom) - czwartek 10 września, godz. 16:00
  7. 5:2 (1:2) Gracja Tczów (wyjazd) - sobota 12 września, godz. 13:30
  8. 0:0 Broń Radom (wyjazd) - sobota 19 września, godz. 12:00
  9. 4:0 (0:0) Szkółka Piłkarska Radomiak Radom (dom) - sobota 26 września, godz. 10:00
  10. 3:3 (0:1) Akademia Piłkarska Szydłowiec (wyjazd) - sobota 3 października, godz. 12:30
  11. 4:3 (2:1) Pilica Nowe Miasto (wyjazd) - sobota 10 października, godz. 10:00
  12. 4:3 (2:2) Orzeł Wierzbica (dom) - sobota 17 października, godz. 13:00
  13. 7:0 (1:0) Orlik Radom (wyjazd) - niedziela 25 października, godz. 11:00
  14. Gracja Tczów (dom) - sobota 7 listopada, godz. 10:00

 KADRA - JESIEŃ 2020

 

Bramkarz

Oliwier Wałęka (10 styczna 2006)

 

Gracze z pola

Mateusz Baran (3 listopada 2006)

Michał Drab (10 listopada 2006)

Mikołaj Lenart (25 lipca 2006)

Jakub Jasiorowski (29 września 2006)

Paweł Korzeń (25 czerwca 2006)

Maciej Maj (20 października 2006)

Marcel Noga (16 marca 2006)

Oliwier Szcześniak (8 czerwca 2006)

Filip Seweryn (19 lipca 2006)

Szymon Dyczkowski (14 maja 2006)

Jakub Cybulski I (10 listopada 2006)

Szymon Gogacz (23 lutego 2006)

Kamil Maciejewski (8 kwietnia 2006)

Jakub Kopeć (18 marca 2008)

Michał Farbiś (1 października 2006)

 

Trener: Rafał Grzybowski

Trener bramkarzy: Adrian Matysiak

Kierownik drużyny: Paweł Szcześniak


24-08-2016 JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.