Dziś mamy 19 kwietnia 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

1. kolejka Radomskiej I Ligi U-14 *mecz zaległy

Wtorek 17 kwietnia, godz. 17:30

Proch Pionki - Energia Kozienice 1:6 (1:3)

 

1. kolejka Radomskiej II Ligi U-12 *mecz zaległy

Środa 18 kwietnia, godz. 17:30

Proch Pionki - KS Chomentów 5:0 (0:0)

 

23. kolejka Ligi Okręgowej

Środa 18 kwietnia, godz. 17:30

Jodła Jedlnia-Letnisko - Proch Pionki 1:1 (0:0)

 

1. kolejka Radomskiej I Ligi U-17 *mecz zaległy

Czwartek 19 kwietnia, godz. 17:30

Proch Pionki - Chojniak Wieniawa 4:3 (3:2)

Ostatni mecz

Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1 (0:0) Proch Pionki
18 kwietnia Godzina 17:30

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 8

 

U-17

Kacper Glimasiński I, Jan Krakowiak, Piotr Wdowiak, Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 13

 

U-12

Michał Drab - 14

Galeria



Nasi sponsorzy

 

 


 Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Radomska I Liga Trampkarzy U-14 (rocznik 2004)

 

 

Proch Pionki U-14 - jesień 2017

 

Terminarz rundy wiosennej

 

1:6 (1:3) Energia Kozienice (dom) - sobota 17 marca, godz. 11:00 *w pierwotnym terminie odwołany ze względu na warunki atmosferyczne **drugi termin wtorek 17 kwietnia, godz. 17:30

Powała Taczów (dom) - sobota 24 marca, godz. 11:00

2:2 (1:1) Pilica Nowe Miasto (wyjazd) - sobota 7 kwietnia, godz. 14:00

3:4 (1:1) Orzeł Wierzbica (dom) - niedziela 15 kwietnia, godz. 11:00

Mazowsze Grójec (dom) - niedziela 22 kwietnia, godz. 16:00 *zmiana gospodarza

Kraska Jasieniec (dom) - piątek 27 kwietnia, godz. 17:30

Gracja Tczów (wyjazd) - niedziela 6 maja, godz. 12:00

Energia Kozienice (wyjazd), środa 9 maja, godz. 17:00

Powała Taczów (wyjazd) - niedziela 13 maja, godz. 15:00

Pilica Nowe Miasto (dom) - sobota 19 maja, godz. 11:00

Orzeł Wierzbica (wyjazd) - sobota 26 maja, godz. 11:00

Mazowsze Grójec (wyjazd) - 1/2 czerwca

Kraska Jasieniec (wyjazd) - 9/10 czerwca

Gracja Tczów (dom) - niedziela 17 czerwca, godz. 11:00

 

Terminarz rundy jesiennej

 

5:6 (1:2) Broń II Radom (dom) - niedziela 27 sierpnia, godz. 13:00

0:2 (0:1) KS Warka (wyjazd) - środa 30 sierpnia, godz. 11:00

4:2 (0:1) AS Radomiak Radom (dom) - sobota 2 września, godz. 11:00 *przełożony na środę 27 września, godz. 16:30

2:4 (1:3) Powała Taczów (dom) - niedziela 10 września, godz. 12:30

0:3 (0:1) Pilica Nowe Miasto (wyjazd) - sobota 16 września, godz. 17:00 *przełożony na godzinę 10:00

2:1 (1:0) Młodzik Radom (dom) - środa 20 września, godz. 16:30

2:2 (1:0) Gracja Tczów (wyjazd) - niedziela 24 września, godz. 12:00 *przełożony na sobotę 23 września, godz. 15:00 **ponownie przełożony na godz. 11:00 ***odwołany w planowanym terminie ****ROZPN wyznaczył obligatoryjny termin na środę 8 listopada, godz. 13:00

2:7 (0:2) Broń II Radom (wyjazd) - niedziela 1 października, godz. 13:00

3:1 (2:0) KS Warka (dom) - niedziela 8 października, godz. 11:00

2:2 (1:1) AS Radomiak Radom (wyjazd) - sobota 14 października, godz. 15:00

0:3 (0:1) Powała Taczów (wyjazd) - niedziela 22 października, godz. 11:00

5:3 (3:2) Pilica Nowe Miasto (dom) - sobota 28 października, godz. 13:00 *przełożony na godzinę 10:00

2:4 (0:2) Młodzik Radom (wyjazd) - sobota 4 listopada, godz. 11:00 *przełożony na godzinę 10:00

4:0 (2:0) Gracja Tczów (dom) - niedziela 12 listopada, godz. 11:00 *przełożony na godzinę 10:00

 

KADRA - WIOSNA 2018

 

Bramkarze

Jakub Procki (24 luty 2005)

Jakub Matysiak (03 stycznia 2005)

 

Gracze z pola

Kacper Bal (09 sierpnia 2004)

Filip Broński (27 stycznia 2004)

Jakub Drab I (27 kwietnia 2004)

Jakub Drab II (27 listopada 2004)

Michał Góralski (14 grudnia 2005)

Jakub Gregorczyk (07 października 2005)

Paweł Kustra (03 maja 2005)

Kacper Marzec (16 grudnia 2005)

Filip Molenda (01 października 2004)

Mateusz Molendowski (24 luty 2004)

Konrad Woźniak (11 lipca 2004)

Adam Zbyszyński (19 marca 2005)

Patryk Fajdek (11 maja 2005)

Mateusz Wrochna (14 grudnia 2004)

Szymon Miller (15 marca 2005)

Kacper Wulczyński (7 sierpnia 2004)

 

Trener: Kamil Marszałek

Kierownik drużyny: Marcin Zbyszyński


09-08-2014 JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.