Dziś mamy 15 października 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

środa 9 października, godz. 16:00

6. kolejka Radomskiej II Ligi Juniorów Młodszych U-16 grupa 2 (2004)

Proch Pionki - AS Radomiak Radom 9:2 (4:1)

 

sobota 12 października, godz. 9:30

7. kolejka Radomskiej II Ligi Juniorów Młodszych U-16 grupa 2 (2004)

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki 1:4 (1:2)

 

sobota 12 października, godz. 11:00

7. kolejka Radomskiej Ligi Orlików U-11 grupa 5 (2009)

Proch Pionki - Energia Kozienice 1:6

 

sobota 12 października, godz. 15:00

10. kolejka Mazowieckiej IV ligi grupa 2 (południe)

Proch Pionki - Oskar Przysucha 1:1 (1:1)

 

niedziela 13 października, godz. 11:00

10. kolejka Wojewódzkiej I Ligi Trampkarzy Młodszych U-14 grupa 2 (2006)

Energia Kozienice - Proch Pionki 1:0 (0:0)

 

niedziela 13 października, godz. 11:00

10. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-13 grupa 2 (2007)

Energia Kozienice - Proch Pionki 0:3 (0:1)

Ostatni mecz

Proch Pionki 1:1 (1:1) Oskar Przysucha
12 października Godzina 15:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 


 

Radomska II Liga Juniorów Młodszych U-16 (rocznik 2004)

 

 

Proch Pionki 2004 - runda jesienna 2019

 

Terminarz rundy jesiennej

  1. 3:5 (2:3) AS Radomiak Radom (wyjazd) - niedziela 1 września, godz. 11:00
  2. 8:0 (2:0) Orzeł Wierzbica (dom) - sobota 7 września, godz. 9:30
  3. 1:7 (0:4) Oronka Orońsko (wyjazd) - sobota 14 września, godz. 13:00
  4. 6:2 (3:1) KS Jastrząb (dom) - sobota 21 września, godz. 14:00
  5. 13:0 (8:0) Iskra Zbrosza Duża (wyjazd) - niedziela 29 września, godz. 12:30
  6. 9:2 (4:1) AS Radomiak (dom) - środa 9 października, godz. 16:00
  7. Orzeł Wierzbica (wyjazd) - sobota 12 października, godz. 9:30
  8. Oronka Orońsko (dom) - niedziela 20 października, godz. 11:00
  9. KS Jastrząb (wyjazd) - niedziela 27 października, godz. 10:00
  10. Iskra Zbrosza Duża (dom) - niedziela 3 listopada, godz. 11:00

 KADRA - JESIEŃ 2019

 

Bramkarze

Oskar Jurczak (11 grudnia 2004)

 

Gracze z pola

Filip Broński (27 stycznia 2004)

Jakub Drab I (27 kwietnia 2004)

Jakub Drab II (27 listopada 2004)

Michał Góralski (14 grudnia 2005)

Jakub Gregorczyk (7 października 2005)

Paweł Kustra (3 maja 2005)

Mateusz Wrochna (14 grudnia 2004)

Szymon Miller (15 marca 2005)

Patryk Piasek (30 kwietnia 2005)

Jakub Rogowski (30 lipca 2004)

Filip Wojdak (11 stycznia 2004)

Igor Wdowski (15 czerwca 2004)

Michał Bąk (5 stycznia 2004)

Konrad Szewczyk (19 lutego 2004)

Patryk Miziałek

 

Trener: Marcin Skóra

Kierownik drużyny: Janusz Świeżewski


09-08-2014 JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.