Dziś mamy 24 października 2017 roku

Multimedia

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:0 (1:0) Orzeł Wierzbica
22 października Godzina 15:00

Najbliższe wydarzenia

 12. kolejka Radomskiej I Ligi U-14

Sobota 28 października, godz. 10:00

Proch Pionki - Pilica Nowe Miasto

 

14. kolejka Ligi Okręgowej

Sobota 28 października, godz. ??

Iłżanka Kazanów - Proch Pionki

 

12. kolejka Radomskiej I Ligi U-12

Niedziela 29 października, godz. 10:00

Proch Pionki - Junior Radom

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Kołodziej, Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 3

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 10

 

U-12

Michał Drab - 12

Galeria



Nasi sponsorzy

 

Zamów nasz newsletter

Zapisz się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
Nie musisz zakładać konta. Wsytarczy dodanie adresu e-mail do naszej listy wysyłkowej.

Adres email:

Liga Okręgowa

  Drużyna M Ptk
1. Radomiak II Radom 13 32
2. Mazowsze Grójec 13 28
3. KS Warka 13 28
4. Orzeł Wierzbica 13 26
5. Proch Pionki 13 24
6. Jodła Jedlnia-Letnisko 13 23
7. Zamłynie Radom 13 22
8. Centrum Radom 13 20
9. Pilica Nowe Miasto 13 19
10. Iłżanka Kazanów 13 18
11. Powiślanka Lipsko 13 18
12. Szydłowianka Szydłowiec 13 14
13. Zawisza Sienno 13 13
14. Legion Głowaczów 13 12
15. Skaryszewianka Skaryszew 13 10
16. Zwolenianka Zwoleń 13 9
17. Mogielanka Mogielnica 13 8
18. Gracja Tczów 13 6
powered by © Tabelkownik 1.5

Strzelcy LO

Paweł Grodzki (Mazowsze) - 10

Mateusz Kubica (Zamłynie) - 9

Dominik Sokół (Radomiak II), Adam Pędzikowski (Pilica), Rafał Sobczak (Mazowsze) - 8

Patryk Wójcik (Zwolenianka), Tomasz Banach (Legion), Miłosz Dębski (Iłżanka) - 7

Michał Klaus (Zawisza), Marcin Trojanowski (Zamłynie), Karol Kucharski, Bartosz Bogacz (obaj Radomiak II), Michał Bednarek (Skaryszewianka), Grzegorz Dziurzyński, Sebastian Stąpór (obaj Orzeł), Przemysław Ostrowski (Mogielanka) - 6

Michał Czerepok (Mazowsze), Oskar Owczarek (Iłżanka), Kamil Pysiak (Jodła), Bartłomiej Jałocha, Igor Mińkowski (obaj KS Warka), Jakub Cieciura (Powiślanka), Paweł Jaworski (Mogielanka) - 5

Tabela rocznik 2001

  Drużyna M Ptk
1. KS Warka 6 18
2. Proch Pionki 5 9
3. Iłżanka Kazanów 5 4
4. KS Magnuszew 6 1
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rocznik 2004

  Drużyna M Ptk
1. Broń II Radom 11 28
2. Gracja Tczów 10 22
3. Powała Taczów 11 19
4. Pilica Nowe Miasto 11 17
5. KS Warka 11 15
6. Proch Pionki 10 10
7. Młodzik-18 Radom 11 9
8. AS Radomiak Radom 11 4
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rocznik 2006

  Drużyna M Ptk
1. Junior Radom 11 29
2. Młodzik-18 Radom 11 27
3. Orlik-14 Radom 11 16
4. Energia I Kozienice 11 15
5. Broń I Radom 11 14
6. Kraska Jasieniec 11 12
7. Proch Pionki 11 12
8. Beniaminek Radom 11 3
powered by © Tabelkownik 1.5