Dziś mamy 24 czerwca 2017 roku

Multimedia

Ostatni mecz

Proch Pionki 3:3 (0:2) Pilica Białobrzegi
17 czerwca Godzina 17:00

Najbliższe wydarzenia

14. kolejka Radomskiej I Ligi U-13

Sobota 24 czerwca, godz. 10:00

Proch - Pilica Nowe Miasto

Najlepsi strzelcy KS Proch

IV liga

Szczepański - 8

Czerski - 4

U-17

Machnio - 23

Muniak - 19

U-13

J.Drab I - 25

Zbyszyński - 16

U-11

M.Drab - 46

Oleszkiewicz - 28

Galeria



Nasi sponsorzy

Partnerzy medialni

Zamów nasz newsletter

Zapisz się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
Nie musisz zakładać konta. Wsytarczy dodanie adresu e-mail do naszej listy wysyłkowej.

Adres email:

IV liga

  Drużyna M Ptk
1. Victoria Sulejówek 36 88
2. Broń Radom 36 86
3. Mszczonowianka Mszczonów 36 69
4. Mazur Karczew 36 65
5. Pilica Białobrzegi 36 60
6. Oskar Przysucha 36 58
7. Sparta Jazgarzew 36 56
8. MKS Piaseczno 36 54
9. Energia Kozienice 36 54
10. Wilga Garwolin 36 52
11. Błonianka Błonie 36 50
12. LKS Promna 36 45
13. Znicz II Pruszków 36 45
14. Szydłowianka Szydłowiec 36 45
15. KS Konstancin 36 36
16. Orzeł Wierzbica 36 29
17. Grom Warszawa 36 26
18. KS Raszyn 36 21
19. Proch Pionki 36 21
powered by © Tabelkownik 1.5

Strzelcy IV liga

1. Wojciech Wocial (Victoria) - 40

2. Marcin Gregorowicz (Mszczonowianka) - 30

3. Tomasz Sieński (Błonianka) - 24

4. Sebastian Czapa (Victoria) - 20

5. Kamil Zawadka (Wilga), Zbigniew Obłuski (Pilica) - 18

6. Mateusz Stryjewski (Znicz II) - 17

7. Kamil Czarnecki (Broń), Eugeniusz Kołodziejczyk, Daniel Ciupiński (obaj Energia) - 16

8. Kamil Gałązka (Mazur), Dominik Leśniewski (Broń), Kamil Lewiński (Szydłowianka), Michał Prażuch (Raszyn), Emil Wrażeń (Konstancin) - 15

9. Piotr Cudny (Mszczonowianka) - 14

10. Piotr Nowosielski (Broń), Przemysław Śliwiński (Orzeł) - 13

11. Konrad Rudnicki, Bartosz Orłowski (obaj Sparta), Paweł Bylak (Piaseczno), Błażej Miller (Szydłowianka) - 12

12. Samuelson Odunka (Victoria), Marcin Raszka (Mazur), Konrad Paterek (Pilica) - 11

13. Karol Podliński (Znicz II), Patryk Gil (Oskar), Daniel Dylewski, Łukasz Krupnik (obaj Piaseczno), Arkadiusz Oziewicz (Broń), Dominik Sokół (Promna), Tomasz Zagórski (Szydłowianka), Wiktor Lach (Victoria) - 10

Tabela rocznik 2000

  Drużyna M Ptk
1. Orzeł Wierzbica 11 25
2. Energia Kozienice 12 20
3. Oronka Orońsko 12 16
4. Gryfia Mirów 12 16
5. KS Magnuszew 11 15
6. Szydłowianka Szydłowiec 12 13
7. Proch Pionki 12 10
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rocznik 2004

  Drużyna M Ptk
1. Broń I Radom 13 37
2. Mazowsze Grójec 13 29
3. Radomiak Sp. z o.o 13 25
4. Szydłowianka Szydłowiec 13 17
5. Powała Taczów 13 16
6. AS Radomiak Radom 13 14
7. Pilica Nowe Miasto 13 5
8. Proch Pionki 13 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rocznik 2006

  Drużyna M Ptk
1. Młodzik-18 Radom 10 25
2. Orlik-14 I Radom 10 18
3. Proch Pionki 10 16
4. Beniaminek Radom 10 14
5. Radomiak Radom 10 12
6. Orzeł I Wierzbica 10 3
powered by © Tabelkownik 1.5