Dziś mamy 25 czerwca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków KS Proch

Miejska Hala Sportowa przy ul. Sosnowej 3

Piątek 29 czerwca, godz. 17:00 - I termin lub godz. 17:30 - II termin

 

Mecze kontrolne

14.07 - LKS Promna

21.07 - Drogowiec Jedlińsk

28.07 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

niedziela 5 sierpnia, godz. ??

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

Galeria



Nasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz się z nami skontaktować możesz to zrobić przy użyciu poniższego formularza.

Liga Okręgowa

  Drużyna M Ptk
1. Radomiak II Radom 34 79
2. Proch Pionki 34 73
3. Mazowsze Grójec 34 71
4. Orzeł Wierzbica 34 61
5. Powiślanka Lipsko 34 60
6. Zamłynie Radom 34 58
7. KS Warka 34 55
8. Jodła Jedlnia-Letnisko 34 51
9. Centrum Radom 34 48
10. Pilica Nowe Miasto 34 46
11. Iłżanka Kazanów 34 37
12. Zawisza Sienno 34 36
13. Skaryszewianka Skaryszew 34 34
14. Szydłowianka Szydłowiec 34 34
15. Legion Głowaczów 34 33
16. Zwolenianka Zwoleń 34 29
17. Mogielanka Mogielnica 34 28
18. Gracja Tczów 34 24
powered by © Tabelkownik 1.5

Strzelcy LO

31 - Dominik Sokół (Radomiak II)

25 - Michał Klaus (Zawisza)

23 - Mateusz Kubica (Zamłynie), Adam Pędzikowski (Pilica)

18 - Rafał Sobczak (Mazowsze)

15 - Mateusz Szczepański (Proch), Karol Kucharski (Radomiak II), Przemysław Ostrowski (Mogielanka)

13 - Paweł Grodzki (Mazowsze), Igor Mińkowski (KS Warka), Miłosz Dębski (Iłżanka), Grzegorz Dziurzyński i Piotr Jaworski (obaj Orzeł), Michał Bednarek (Skaryszewianka)

12 - Patryk Wójcik (Zwolenianka), Marcin Trojanowski (Zamłynie), Kamil Skowroński (Jodła), Cezary Jabłoński (Powiślanka), Sebastian Stąpór (Orzeł)

11 - Michał Orłowski (Mazowsze), Mateusz Gryczka (Gracja), Kamil Mosiołek (Szydłowianka)

10 - Sebastian Ząbkowski (KS Warka), Kacper Wnuk i Mateusz Strzelecki (obaj Centrum), Michał Czerepok (Mazowsze), Kamil Gilewski (Radomiak II), Jakub Cieciura i Daniel Król (obaj Powiślanka), Paweł Jaworski (Mogielanka), Tomasz Banach (Legion)

Tabela rocznik 2001

  Drużyna M Ptk
1. Drogowiec Jedlińsk 14 32
2. Proch Pionki 14 30
3. Centrum Radom 14 27
4. KS Warka 14 22
5. Gracja Tczów 14 17
6. Polonia Iłża 14 14
7. UKS Legion Radom 14 8
8. Chojniak Wieniawa 14 7
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rocznik 2004

  Drużyna M Ptk
1. Mazowsze Grójec 14 31
2. Powała Taczów 14 23
3. Gracja Tczów 14 23
4. Kraska Jasieniec 14 22
5. Energia Kozienice 14 20
6. Orzeł Wierzbica 14 16
7. Pilica Nowe Miasto 14 14
8. Proch Pionki 14 11
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rocznik 2006

  Drużyna M Ptk
1. Proch Pionki 12 29
2. Broń II Radom 12 21
3. AS Radomiak Radom 12 20
4. Skaryszewianka Skaryszew 12 20
5. Zawisza Sienno 12 14
6. Zwolenianka Zwoleń 12 12
7. KS Chomentów 12 6
powered by © Tabelkownik 1.5