Dziś mamy 23 lutego 2018 roku

VI Memoriał Sławomira Rutki - 24.02.2018

Multimedia

Ostatni mecz

Wilga Garwolin 0:2 (0:1) Proch Pionki
17 lutego Godzina 11:15

Najbliższe wydarzenia

Rozkład sparingów

3.02, godz. 16:00 - Powiślak Końskowola 1:0

10.02, godz. 18:00 - MKS Ryki 12:0

17.02, godz. 11:00 - Wilga Garwolin 2:0

24.02, godz. 16:00 - Stal Poniatowa

3.03 - Wisła II Puławy

10.03 - Skaryszewianka Skaryszew

10.03 - KS Chomentów


 Początek rundy wiosennej w Lidze Okręgowej

17/18 marca

Proch - Gracja Tczów

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 4

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 12

 

U-12

Michał Drab - 12

Galeria



Nasi sponsorzy

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz się z nami skontaktować możesz to zrobić przy użyciu poniższego formularza.

Nabór uzupełniający do drużyny U-12

Klub Sportowy PROCH Pionki zaprasza chłopców z roczników 2006-2007 do rozpoczęcia swojej przygody z piłką nożną. Więcej informacji udziela trener drużyny U-12 Paweł Zagożdżon pod numerem tel. 698-833-137.

Liga Okręgowa

  Drużyna M Ptk
1. Mazowsze Grójec 17 37
2. KS Warka 17 37
3. Radomiak II Radom 17 35
4. Proch Pionki 17 34
5. Orzeł Wierzbica 17 33
6. Jodła Jedlnia-Letnisko 17 32
7. Zamłynie Radom 17 29
8. Centrum Radom 17 28
9. Powiślanka Lipsko 17 25
10. Iłżanka Kazanów 17 21
11. Pilica Nowe Miasto 17 19
12. Szydłowianka Szydłowiec 17 18
13. Legion Głowaczów 17 18
14. Zwolenianka Zwoleń 17 17
15. Zawisza Sienno 17 17
16. Skaryszewianka Skaryszew 17 13
17. Mogielanka Mogielnica 17 10
18. Gracja Tczów 17 9
powered by © Tabelkownik 1.5

Strzelcy LO

Adam Pędzikowski (Pilica) - 12


Mateusz Kubica (Zamłynie), Paweł Grodzki (Mazowsze) - 11


Patryk Wójcik (Zwolenianka), Rafał Sobczak (Mazowsze) - 9


Igor Mińkowski, Sebastian Ząbkowski (obaj KS Warka), Michał Klaus (Zawisza), Marcin Trojanowski (Zamłynie), Tomasz Banach (Legion), Dominik Sokół (Radomiak II), Sebastian Stąpór (Orzeł) - 8


Michał Bednarek (Skaryszewianka), Przemysław Ostrowski (Mogielanka), Miłosz Dębski (Iłżanka), Karol Kucharski (Radomiak II), Grzegorz Dziurzyński (Orzeł) - 7


Michał Czerepok (Mazowsze), Bartosz Bogacz (Radomiak II), Przemysław Zakrzewski, Kamil Skowroński, Kamil Pysiak (wszyscy Jodła), Paweł Jaworski (Mogielanka) - 6


Oskar Owczarek (Iłżanka), Bartłomiej Jałocha (KS Warka), Jakub Cieciura, Marek Skorupa, Daniel Król (wszyscy Powiślanka), Patryk Szubiński (Mogielanka), Kamil Gilewski, Szymon Stanisławski (obaj Radomiak II), Jakub Kosela, Piotr Jaworski, Oskar Abramczyk (wszyscy Orzeł), Adrian Zdżalik (Zwolenianka), Mateusz Gryczka (Gracja), Kamil Mosiołek (Szydłowianka) - 5

Tabela rocznik 2001

  Drużyna M Ptk
1. KS Warka 6 18
2. Proch Pionki 6 10
3. Iłżanka Kazanów 6 5
4. KS Magnuszew 6 1
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rocznik 2004

  Drużyna M Ptk
1. Broń II Radom 14 35
2. Gracja Tczów 14 27
3. Powała Taczów 14 23
4. Pilica Nowe Miasto 14 20
5. Proch Pionki 14 17
6. Młodzik-18 Radom 14 16
7. KS Warka 14 15
8. AS Radomiak Radom 14 7
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rocznik 2006

  Drużyna M Ptk
1. Młodzik-18 Radom 14 36
2. Junior Radom 14 35
3. Energia I Kozienice 14 22
4. Broń I Radom 14 20
5. Orlik-14 Radom 14 18
6. Kraska Jasieniec 14 13
7. Proch Pionki 14 12
8. Beniaminek Radom 14 6
powered by © Tabelkownik 1.5